Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csináljak belőle szárazkuplungost?

...de akkor erdőn kell behoznod a lemaradást .9:30-10:00 van a találkozás,de 10:01kor már 1esbe kapcsolunk és indulunk ...remélem
gyere-gyere,legalább megmutathatod hogy méltó vagy itteni vezetői tisztséged betöltésére
Csak egy darabig lesznek ám vele gondok. Leszakad,aztán már le is van róla a gond. Na most akkor mikor is indultok? Lehet elkérem a cimbora supermotoját,aztán elmegyek veletek. De nekem csak a 10:23-as indulás jó.
Jaj de kemény valaki ez beszél mikor órákat öltözik! A lenkerekedet pedig a szakértelem tartotta ott!Úgy emlékszem még pörgetted is.Ja és a szarból építettem fél várat!Köszönöm-köszönöm!
a múltkor is leragadtunk a gekko parklóban .ahol próbáltátok kideríteni h melyik megy többet 1-esbe...én meg nem értettem mit akartok csinálni
de csak azért hogy sorzöldet kapjak mindenhol
(kivéve a szigethy-n,ott kerek 50nes tempó a sorzöld )
ja bocsi.neked:'120' alatt 'nem' megyünk 'városba'
"mi nem 120akat megyünk városban"
dekódold a mondatot,nem értem.
a "120" "nem" és "város" szót még sosem használtam együtt
Hát ez az!Na mindegy legalább kicsit baszogattalak! Na akkor vasárnap legkésőbb 10re ott vagyok ha csak nem jön közbe fontosabb ,de akkor úgy is szólok!
nem értem mi ez a rohanás tényleg ..... szaros 200 kmn -et megyünk
mi meg otthon sz*ptunk a lendkerekemmel...tali közben csak a szentlélek tartotta össze,meg a ragasztó
mi nem 120akat megyünk városban .a 10 óra meg úgy 10 óra,h akkor elindulás van...nem "még a bukómat veszem,jaj a kesztyűm "
ja igen én már akkor is bizonyítottam.ott szobroztam miattad!
egyedül könnyű de ilyen naposcsibékkel...
de annál az ESSO kútnál csak a kalev várt (ő meg nem számít ) és együtt mentünk oda.ha meg a Komáromira gondolsz oda nem tudom miért nem jutottunk el időbe.útközbe beszéltük meg h oda kéne menni nem ?már nem emléxem.te még nem tudod h nálam mit jelent az "5 perc múlva ott vagyok " (haver akkor már tudta,h legalább fél óra,pedig csak 500m-re laktam tőle )
Egyébként nem tudom mit rinyáltok szaros 200km még az én taligámmal max 2 óra alatt megcsinálom!
te nem jössz ?bikerina bele is halna ha fél7re kéne ottlennie
Azért mondtam én is a tíz az az a 10 órát düddőkém! A késésekről meg nem kell a rizsa! A baráti mocis taliról is ki miatt késtünk?Pusztán negyed órás késésed volt az akkor még ESSO kútnál!
az én motoromba nem maradnak legalább felesleges dolgok,meg nem ugyanott jön ki minden .neked se jön a seggedből a szar pisivel,g*civel,nyállal,fülzsírral,hányással,takonn
yal együtt ...most ez kicsit undorítóra sikeredett ...de bocs
Hát, el kell keserítselek, csak 1,75 vagyok....
szerintem mehet személyreszabottan.
bikerinának fél7,foregonnak fél8,simonak fél9 neked 9,gedeonnak fél10 és akkor fél10kor tudunk indulni
ha meg egy haya is jön annak úgyis mind1 mert 1 gázfröccsel behozza az egész utat
nah ebben a pillanatban fizettem elő egy évre a superbike-ra ugyx hogy most .
mert rád mindenki felnéz ...főleg ha 2méter 50 centi vagy
és 10ig nem tudod elvégezni?max te annyi leszel h odaérsz,pacsi-pacsi aztán indulás.azért 9:30,mert akkor nem az uccsó pillanatokban esnek oda, meg nem 10:05-kor meg 10:10kor h bocs forgalom volt,aztán még öltözködés...stb.