Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


9:30
komolyan mondom kinyirsz majd 10kor leballagok..10-10kor?
9:30ra a parkolóban .a bulizás a te döntésed.a vasárnapi meg kötelezően választható .
vazze mire a 4.re felkepeszt valaki .nekem emeletenként meg kellett állnom,mert lemerült a pészméker
jah vasárnap.. én támogatom a 11et..aki szombaton bulizni megy az haljon meg mi reggel mikor felkő kelni...meg amugyis tudod h nekem a 12óra alvás kötelező különben olyan vok mint a mosott f.s!simo és is panelba lakom a 4. emeleten ugyhogy én formában vagyok nagyon...

ma láttam a Rékát (Sv-s csajszi), foregont munkába menet, Simot dugoval a fülin a bolt elött mászott el és szégyelje el magát amiért nem látogatott meg... és dh is tiszteletét tette nálam
kb 20perce de mire végig olvasom azt az xnéhány oldalt beletelik egy kis időbe na.. de türelmetlen vki...
egyenlöre csak a sapim van meg... és bekell öltözni! fontos..
te nem használod az én hátsó ülésemet
jézusom mi ez a vallatás? tőlem miért nem kérdezel ilyet?
Aggyá pofont is a kérdés mellé
várunk
te mikor értél haza? ...és miért nem itt vagy?
nekem mondjuk biztos elég lesz egy sapi,mert eleve piros a bőrcuccom
elég egy szar sapi ?:S azt hittem komolyabban bekell öltözni
megprobálom elintézni a vasárnapot basszátok meg iggen megjött a kedvem hozzá
én megyek már megbeszéltem a gáborral meg a sapim is beszervátam! jo poén lesz!
rossz gombra nyomtam
akkor senki ne feledje.
vasárnap 9:30 Lidli parkoló a Biluxnál
10:00kor induló a térképen lévő útvonalon.pihi Pápa v Zirc.
megyek
13-35tel vagyok,ez gyári áttétel,a 36tal talán kipörögne 6ban is
nekem elvileg 40es hátul a gyári (sztem az van rajta) de a nyárra lesz rajta 46-os hátsó ...47 a legnagyobb amit lehet venni hozzá
akkor nő a fogyasztás meg többet pörög.egyiket se akarom.
viszont mivel tényleg esedékes a lánckerék csere hátra eggyel nagyobb az nem lenne olyan nagy változtatás de talán megérződne már
tegyél rá előre kisebb lánckereket
a nagy csend azt jelzi hogy túllőttem a célon
akkor könnyebb kívánság:forogjon le ez 10e-ig 6ba
egy 100nál nyomatékos nsr-t vagy ha ez könnyebben kivitelezhető akkor egy 250 ill 400 sor4es sport masinát ezért cserébe
de hogy könnyűt is mondjak vasárnap egy csesznek-karikára valami igazi motor
öö nemvagyok érzékeny lelkű csak leírtam hogy miért tart miden órákig nekem ha motorozásról van szó és ha apám itthon "dekkol" (kocsi ilyenkor garázsban hálistennek...)
..hiányzik a nyár