Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen tempóra gondoltatok?
Nem biztos, hogy ilyenkor kéne kanyarogni, amikor reggelente még tiszta takony az út .
jóvanna.megyek majd érte,csak rá kell szednem magam

off témához:szerinted?nekem nem havi fizetésben van megadva a bérem,hanem órabérben.azt hozzátenném a dologhoz,h képesítésem van arról, amit csinálok (elviekben tehát értek hozzá ).és a jelenlegi órabérem kevesebb,mint amikor diákként dolgoztam rendezvényeken!szted ez nem gáz?és itt még olyan sincs mindig h be vagy jelentve.durván 3 hónapot dolgoztam bejelentés nélkül (kiskönyv) úgy, h napi 8-9-10 órát kedd-szombat.most 2 órával többet dolgozom mint amire be vagyok jelentve.táppénzre nem tudnék elmenni,mert kirúgnának.szabadságot nem tudnék kivenni,mert akkor is lehet h kirúgnának .felajánlották az oltást h ingyen megkapjuk,azt mondtam:nekem nem.ha most amiatt leszek beteg,akkor (elméletben) szabadság,utána fizetetlen.a gyakorlatban egy mozdulattal kicsapnának.még a végén elmegyek tesómékhoz sorra dolgozni.még ott is többet keresnék mint itt

egyre inkább kezd elegem lenni ebből a buzi országból .egyszer a f*szom tele lesz mindennel aztán elhúzok innen a csába.egyébként se itt akarom leélni az életem
oh..ez elmaradt...előre is köszönöm...hátha csinált már ilyet és megvan a program neki...
jól van, mert te még fiatal csődörcsikó vagy, Ő meg sárló kanca... ... ....a porod még mindig nállam van a hörgőidnek, ivánon..ha kapok egy kommandós razziát és megtalálják, feldoblak téged is, hogy kevesebb évet kapjak...

off téma : nem bántani akarok senkit csak épp beleolvastam egy nyilvános üzenetbe itt egy eladói állással kapcsolatban,....de az már tényleg "pofátlanság" és arcpirító dolog sztem, hogy egy embernek napi 11+ órás melóért amiben jóesetben van egy szabad hétvége vagy nincs, ajánlanak 80k havi fizetést ami ugye a 72k minimumot súrolja ...és ezért az állásért még "kapkodni" is kell ..hová fajul mindez, ez az ország, így tényleg mindig a béka segge alatt lesz az életszínvonal, mert hát ennyi fizuból csak a számlákra telik + épphogy kajára, lakás, gyerek, stb = 0 ....a franc esne bele az egészbe ...
tényleg? ÉS hol dolgozol mer ha tudom akkoe jobban figyelek . Bár amulyen arcmemóriam van lehet ha szembejössz velem se ismerlek meg
Zene meg kell hazafelé mert kell valami agyradír az egésznapos okkosságok után..
Hyperflo kipufogó
nekem biztos h ilyenem lesz
CBR & Hyperflo
http://www.sportmotor.hu/motor...
kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawak kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa kawa
, , ,
egyrész meg se beszéltük hogy megyünk másrészt meg vagy szombaton vagy vasárnap tudok menni mind a két nap nem jó és inkább megyek vasárnap holnap derül ki hogy eltudom -e cserélni a beosztást
ám legyen de csak kalev miatt...

ennyire bízol bennem?
szóval 10kor ott vagy...oké .neked csak le kell battyogni 50m-t .elég ha felkelsz negyed 10kor


ha 11kor mennénk kalev nem érne vissza .
majd azért visszanézem a lidl-is ipari kamerát 11kor hogy ki lesz ott milyen arcot vágva
te szombaton gyere miattad intéztem félig szabadra magamat
nagy szart ugyse mész el nélkülem ugyhogy 11kor tali...
9:30
vita lezárva.
...ha nem jössz,nem mind1 neked h mikor nem jössz ?
köszönöm szépen
láttalak... csak te nem engem...
én lehet nem megyek de sztem egy 11 óra jobb lenne
lehet h te elindulsz mert sztem senki nem olyan lütyi h hajnalok hajnalán kiugrik az ágybol mert te nem birsz aludni...
és magadba sakkozol?
mondtam.10kor mi onnan elindulunk.aki nem ér oda addigra az I.J.
ha tovább baszerálsz majd 10-30környékén lesétálok...