Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor te motorral adtad elő Csajkovszkij diótörőjét?
cross tudásom szintén 11-12 éves koromra és az s51esre korlátozódott.a hülye haverom nem mondta előttem hogy földúton nem olyan a féktáv mint aszfalton aztán beleszálltunk a kukoricásba
nem nagy újdonság ez,tény hogy supermotyó szettel mindenkit meg lehet verni pályán amég nem túl hosszú.
nem baj én azért tartom majd ezt az ezek szerint lassú sportmotoros vonalat.bár a mostani sem az igazán
Az biztos én nem tudok crosszozni!Az első és utolsó crossz élmányem 12 évesen volt haverom enduró simójával.A barom nem mondte hogy az ülés csak rá van téve.Én meg ugratok ülés le Gerike meg terpeszben rá a vázra .Na én ott befejeztem a croszos pálya futásom.
Szerintem még egy 125-tel is elvernél,én annyira keveset motoroztam aszfalton.Kinek mi a stílusa. Én is elvernélek a cross pályán egy 125-tel akármekkora motoron is ülnél.
Hát a gyerek elég messze van a normálistól! A sportmotoros gyerek döntött élet-halál között,ez az elmebeteg meg elcsúszott mellette a külső íven.
sokat


és akkor most mi történt ?
Megyek fürdetni ne írjatok sokat!
ép ésszel nem lehet köridőt menni .besértődtek h lenyomott mindenkit aztán azt mondták h ők nem játszanak ilyet többet ?
Na ha a seggem alá raknának egy legalább 400ast azért melléd állnék a vonalra!
Ja várjál most ki simult kinek az ívére?
Lehet hogy még bütykössel is elpicsáználak benneteket! Amúgy volt egy haverom,aki a Pannoniaringen,rongyá verte a sportmotorosokat egy DRZ-vel. Igaz a motor meg volt okosítva egy kicsit,a gyerek meg nagyon elmebeteg. Egyszer asszem el is tanácsolták,vagyis megkérték,hogy ne használja a pályát!
a motor hozzám,bikerina meg az ívre
várjááá,nem volt tiszta,most akkor ki simult hova
csak a múltkor az nem jutott eszedbe h nekem már van rendszámom .
akkor cseszneken majd te fogsz felkonferálni minket,minden adott a győzelemhez a smotyóval,viszont ha valaki eldádáz ne gyere sírni hozzám
valakinek nincs ideje holnap a gumimat kicserélni?a motorét
bikerinával nincs nehéz dolgom .196 kilót nem könnyű kimozdítani a lendületéből...főleg ha Honda ...csak úgy rásimul az ívre .

amúgy az arckifejezése is megért volna egy videót...de legalább egy fotósorozatot ...valami ilyesmi volt: (kanyar előtt), (kanyar közben), (kanyar után)

Veszprémvarsány, 30-40 perc innen szentivánról. Na persze csak ha sietek,és fasza a terep! Ahogy a hozzászólásokat elnézem,van aki aszfalton se ér le annyi idő alatt.
Egyébként szerintem ismersz annyira ha rendszámos nagy mocim lenne akkor hogyan mennék!
Ezt nekem nem kell megmutatnom sem bebizonyítanom sehol. Ez természetes és magától értetődő mindenki számára,aki ismer vagy akár csak hallott felőlem!
én is
a saját szabályaimat mindig betartom
Ez így van!
azt nem tudtam hogy miért maradt el foregon mikor én még csak 10e-nél jártam
azért a sikoltozása a hátam mögött még mindig a fülembe cseng amit a kanyar előtt produkált.rosszabb volt mintha csajt vinnék,pedig azok derekasan szoktak ellensúlyozni kanyar közben
és a rendszámtáblád helyén ott a neved,címed,jogosítványszámod h fel tudják írni mi ?
Egyébként meg ki közlekedik úgy?Én nem mert törvényt és szabályt tisztelő állampolgár vagyok!