Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


el se hívtatok koszorúslánynak?
150nél nem sokkal több.főleg a panelproliknak...nekem még tanyáról be,tanyára ki a végén plusz 40km
monnyuk én inkább olyan 11re terveztem a találkozást mer előtte még tankolni is kell (meg fel is kell kellnem addig )
most készül a második gyerek
én ha j idő lesz megyek az tutti ,egyébként ez hány km kb? csak azér kérdem mer nekem 200km-ként tankolás van..bár amilyen tempóba majd megyünk lehet lesz az 300 is
(a műsor változtatás jogát fenntartom )
mosmá' ti házasok vagytok?
és lesz aki percre pontosan érkezik
(igaz másik helyre )
amúgy foregon nem lesz szal minden adott az idő tartására
1.kalev
2.dhfear & bikerina
3.
4.
5.
Ja,amúgy én leszek a kasszában.(Ha minden igaz) Majd az üzletvezetővel kell beszélni.És örülök,ha segíthettem.
9-kor találkozó a LIDLI PARKOLÓBAN! .és fél 10kor indulás onnan.csak azért mert úgyis lesz aki késik
a rossz nyelvek szerint makacs és meggyőzhetetlen vagyok.micsoda ostobaság
szerezzünk embert.Kisfiam békaszínű motorral jössz vagy megint páthás leszel,vagy hideg van,vagy tanulnod kell?
időzítésre mi a terv?nekem a du nemannyira jó...3ra ha nem vagyok otthon azonnali fejvesztésre ítélnek
Hát inkább ne áruljátok el.Amúgy a kirakatban ki van rakva 1 tábla,kiírva,hogy eladót sürgősen felvesznek.Elég,ha arra hívatkoztok.
Szállás és a kaja?
Nagyon köszönjük! Esetleg szabad valakire hivatkozni?

akkor ez lesz
azért mondom amit mondok.
én eleve a legjobb megoldást mondtam,ezen nincs mit vitatni vagy javítani
mondjuk lehet Pápa felé lemenni érdemesebb, mert Varsány és Csót között katasztrófális az út
tom
csak ha már ott vagyunk zircnek valamivel jobb úton tudunk hazajönni és nem is megyünk kétszer egy nyomon
Elég a szakma.(Érettségi vagy szakma).Önéletrajzot akkor vigye,amikor jó neki.(10-21-ig van nyítva).A kereset úgy van,hogy 80.000 ft,és 2 részletben(1.-jén és 16.-án),de erre kérdezzen rá,majd ott elmondja a boltvezető.
az igazán lényeges rész Béb és Bakonybél közt van
én a saját ötletemet támogatom meglepő módon
ehhez mit szóltok?

vagy amit te mondasz h át Zircnek és vissza Győr
bakonybél nekem bejött régen mikor arra voltam
83,át a bakonyon és zircn-csesznek vissza teljesen okés lenne
mondtam h itt inkognítóban vagyok .őszintén szólva lövésem nincs h merre megyünk v hogy merre kéne.NEM város az biztos .

elmehetnénk Bakonybél felé ...nem tudom ki mennyit tud/akar jönni km-be

majd nem kapcsolok 1esnél feljebb és akkor talán utolértek
az jó lesz,akkor az addig karambolozottakat is be tudjuk gyűjteni
ha már jössz hozhatnál egy imbusz készletet 8-17ig villáskulcsot,egy fogót,egy kalapácsot(végső elkeseredésre ) egy tömítést,egy új dugót,egy versenyelektronikát direktszűrővel,egy új lánc és lánckereket meg egy pályagumit rá,aztán amég bevárjuk a többieket addig meg tudjuk hackelni az enyémet