Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csoki én halott akksi alatt a totál lemerültet értettem, ami nem szar, csak teljesen lemerült, azt nem mindegyik töltő állítja fel
superman kondizik
superman
dehogy vesztettem
nem vesztetted el útközbe?
a halott aksit nem véletlenül hívják halottnak
a cellazárlatos aksit otthagyhatod ahol veszel egy másikat
a szulfátos aksit inpulzus töltéssel lehet megjavíttani de nem lessz ojan mint újkorába
meg ottvan még a régen használt teknika az ujra savazás
ezek a gondozásmentes aksik nem javíthatók meg nem is birnak ojan sokat mint a régebbi savazható aksik
én régi fajtát akartam venni a motorba de nem fért bele ezért kellett venni gondozásmentest amit gondozni kell ha nem akar valaki minden szezonra ujat venni
ja összességében elég sok motorost láttam ma,főleg hazafele,intettem fazernek r6nak mindenkinek,nem tudom ki ismer magára
este jönnek a képek
nah kösz pumma, meg is vettem az akis töltőt , így remélem már nem kell többet tornázni ha motorozni akarok gegének a személyi edzője leszek lassan
Mivel ez csak töltő, így csak a relativ alacsony töltőáramot kell elviselnie a kábelnek, arra meg elég, persze egy starteres töltőnél kell a kábel vastagság
lehet hogy a szerkezet jó,de ezek a semmire való kábelek engem mindig elriasztanak.
te jobb ha meghúzod magad,tegnap is motorozni hívtál el,aztán...
veled mostmár pont olyan motorozni mint az nsr-rel.
mire elindulnék,hulla vagyok
"A pálya az út A folyamat már ismert, de bevált: elkészíteni egy sikeres versenygumit, majd ezt enyhén módosítva szupersportos utcai gumit kapni. A Metzeler ismét ezt az utat járta.
Metzeler Racetec K3, 2010es
kösz, holnap körbe nézek gege jösz ?:D holnap még lehet beindul magátol is
Milyen gumit vettél.kalev?
foregon, kuksi csak ha meg nem szedték le biztos van valahol:

http://www.lidl.hu/cps/rde/xch...
az a lidl-is az nekem is tetszett az jó, ha találsz olyat azt megveheted
fore, szerintem még van valamelyikben, nem tart semeddig végigfutni a győri lidliken, olyan messze nincsenek egymástól, holnap ugyis jó idő lesz
itt vagyok, ez nem való semmire ha engem kérdezel, ez még a múltból maradt itt.
az jó is .nekem is olyan van.csak a textil része van néhol kicsit megviselve az esések miatt
nah de jó akkor add el nekem az a baj hogy gondolom az is csak ilyen szezonális akció volt pedig vennék én is olyat gs fórumon is említették hogy jó a cucc
Fore én a multkor szintén lidlben vettem teljesen automata 6/12V , halott akksit is lehet vele éleszteni. 4900 vagy 5900 volt, érzékeli a zárlatot, ha forditva teszed rá lekapcsol és mutatja, van külön opció hideg időben töltésre, nagyon faja, multkor bömöst kellett feltöltenem, mert addig babráltam rajta hogy lemerült
semmilyen pont ezért kéne
Én is vettem ma egy pár lidis kesztyűt, 6000 pénzért nem volt sok szerintem ahhoz képest, ahogy elsőre kinéz
az a leg olcsóbb ha magadnak csinálsz
mijen aksi töltőd van most?