Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerencséd .PS nem ingyen van ám
igaz tényleg neked akartam venni meglepetésnek
ez mind azért van mert nem jöttetek billiárdozni/csocsózni/pókerozni/sörözni
pedálos lett?
barátnőnek
szia *booyakasha* érdeklődnék hogy tudsz e jóárba vemar sportsisakot pindurpandúrosat (barátnőnek) 1.5 éve kb láttam hogy van valamilyen de nem nagyon emléxem rá :D
üdv
Asztakurva mi van itt!

Csak annyit a tapasztalat témához.Attól hogy valaki tizenakárhány éve motorozik évi csillió kilómétert,az még közel sem biztos hogy tapasztalt,jó motoros. Huszonakárhány évesen meg tapasztalatról én nem beszélnék egyikőtök helyében sem!

Ezres motor meg tényleg egy kicsit sok az rs 50 után. Szerintem. Bár én nem motorozok régóta.
Miatökömvoltittenmá?

Nincs itthon a krokodil aztán má' csiripelnek a kakasok?

Vagy ez nem így van...?
na én elmegyek valamit csinálni,ti mondjátok meg a szót mert én a motorozást akartam mondani,de ahhoz senki vagyok
biciklizés motorral
kimaradt :olyanok vagytok mint az óvodások...vagyis csak azok akarnátok lenni mert mint tudjuk belőlük csak kettő van
egyébként meg inkább hallgassatok egy kis zenét
http://www.youtube.com/watch?v...




























a

























vitatkozást

































meg



















fejezzétek

































abba




























mert
























soha















nem























lesz



















vége
te kiválasztottál egy motort h az lesz a legjobb neki.gedeon meg az 1000es FZR-eket tukmálta.de mutatott neki mást is
jah én tukmáltam ő nem.... ez is érdekes, dh veled még veszekedni is nehéz, ilyen mondatokat másolgatsz ki....
na ez az amit már sosem tudunk meg.de helyzete alapján több esélyem lett volna rá mint ezzel.kicsit magad alatt vágtad a fát.nem azt mondta h szar a dobfék vagy h szar a léghűtés (felhozott egy megtörtént esetet amikor beszart alatta a nagy melegben és ő ezért nem választaná).annyit mondott h jobb
a bőrruhán meg van zseb
nekem az már tukmálásnak tűnt és annak h az olyan jó motor h jobb mint akármi más.de tudod mit?vegyen egy 400ast max.vagy inkább 250est.azzal is lehet túrázni (lsd. foregon),lehet melóba járni (lsd. foregon).bőven elég neki az is.aztán majd pár év múlva jöhet az 500-600 kategória és végül az 1000.milyen tényeket ferdítettem?'ctrl-c'-ztem az egészet ami a vitához kapcsolódott.semmit nem módosítottam rajta csak meguntam h veletek basszam el az időmet.esés:250essel is lehet kurva nagyot esni de még 50essel is .a GS-t kétszer?olvasd vissza és meglátod mennyit írtál róla.az h vegyen 1000-es motort azt én sem tartom jó ötletnek.és mivel nem ismerem,nem láttam nagyon motorozni így nem is mondom meg neki h mekkorát vegyen.gedeon ajánlott neki párat, igen 600-1000 között.neki is mondjuk át kéne gondolnia h egy olyan embernek ajánl motort mint én voltam annó.sztem akkor nem ajánlgatna 1000-eseket.
megmagyarázza hogy egy 600 as cbr-t lehet megfogtál volna meg hogy az 1000ccms motor jobb mert nagyobb rajta a fék, meg hogy a te motorod szar mert dobfék van rajta, az nem baj hogy ezeket japó mérnökök találták ki amik működnek és jól beváltak, mint a léghűtés is pl...
ez így van ő alátámasztja amit mond én meg csak beszélek össze vissza igazából nincs is zseb a cordurán
jah én köcsög az olcsó kezdő motort ajánlgatom neki a 1000 fzr meg a cbr-ek mellet te jó ég de rosszat akarok neki, marad pénze motorozni, amire nem kell költeni sokat és úgy is leváltja egy 600 asra kb 2-3 év múlva de addig is csak akkorát esik max mint te, te meg olyan híradós vagy aki ferdíti a tényeket

leírtam a gs-t kétszer, ő a 600-as meg 1000 mocikat 110 soron keresztül tukmálta hogy milyen jók és engem hozol ki tukmálos gecinek?
ha egy ismeretlen ember taknyosozna nekem akkor azzal nem foglalkoznék mert kurvára nem érdekel h más mit gondol rólam.ha ő letaknyosozna akkor elismerném mert tudom h okosabb nálam és alá is tudja támasztani azt amit mondd ahogyan itt is tette
én tapasztalat alatt erről beszéltem.te máshogy értelmezted akkor
srácok már kezdem magam én kellemetlenül érezni magam hogy ilyen flame lett a kérdésemből, tényleg örülök minden tanácsnak, mind más és más véleményen vagytok, ez nem baj, dönteni úgyis én fogok. Senkinek nem fogom azt mondani, hogy mert azt mondtad, minnél több a tanács, annál szélesebben fogom látni hogy mi kell nekem. De egymásnak ne essetek már ezért:)
ma esti híradónkat látják:

foregon1:"akkor vegyél valami sor4 400-ast"
foregon2:"bár ha nem akarsz ilyen sportmocit hanem beéred egy NORMÁLIS motorral és asszonyka is menne akkor ebbe az árba kb kapsz már ilyen 90 körüli Gs 500 akat is amivel nem lesz sok bajod, persze meg kell nézni mit veszel"
foegon3:"nézz fel Gs fórumra a világot bejárták a Gs-ekkel, igen nagy gs szakik vannak ott"

tényleg nem tukmáltad a GS-t .nézd meg hányszor írtad le neki h a GS az isten motor.

gedeon1:"Itt a tuti barátom és ezt nem azért mondom mert nekem is ilyen van csak kicsit nagyobb hanem mert tényleg 100x jobb a GPZ-k" - FZR 1000
gedeon2:"de ez sem gyenge!" - CBR 600 F2
gedeon3:"Na meg ez bár kezdőnek kicsit nagy!" - FZR 1000
foregon1:"ne b...sz már fel hogy 1000 mocival akarsz nyomulni....."
gedeon1:"Ami esetleg fontos tényező lehet!Ha okos vagy és nem vagy nagyravágyó akkor ez nagyon sokáig kielégíti az igényeid.4-5-600 után előbb-utóbb úgy is akarnál egy 1000-est.Itt a kulcs a jobb csukló használata.Nem szabad hogy elvigyen hév mert érzed az erőt alattad" - első felével nem értek egyet,a másodikban igaza van
foregon1:"ruhát sem úgy veszel a gyereknek hogy majd belenő addig meg hordja úgy...." - itt már érezhető a kötekedés
foregon2:"egy BMW s 1000 RR hamarabb oda adnék neki mint egy régi fzr-t már ne is haragudj, és csak hogy tudd amikor ilyen tanácsokat adogatsz hogy nyugodtan mehet 1000ccm-el más életével játszol és én itt le is zártam" - az első fele az no comment,második fele ha megveszi azt az 1000est az már az ő döntése
azt neked találták ki 180cm 100kg ra tutijó
jolesszaz
hát ha rámjön :D 178cm 110kg :D