Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Robogotuningot keresném
a termékről érdeklődnék http://robogotuning.hu/spd/SAI...

használható ez ? vagy hogy hogy nincs fent kép róla ? kellene nekem valami occsó aksi töltő
nemtom én féltem a gerincemet az ilyen lidli ös dolgoktól. inkább nem sporolok tovább és veszek olyat amiben jobban bizom.
(magánvélemény)
én azért nem fogadnék rá .mondjuk még nem néztem boltba de ránézek és már nem szimpi.ha ilyen félkemény akkor ugyanaz mint amit beraktam protibetét.nekem ez van a ruhában de ha valami jobbfajta gerincproti lett volna akkor lehet a 2 csigolya jobban érezte volna magát
nem teljesen puha proti, fogtam ma, ilyen félkemény jó tuti nem magnézium betétes...
nekem is aldis csizmám van és semmi gondom nincs vele .a régi az lidlis az mondjuk már szétesett.az egyik kesztyűm lidlis azzal sincs semmi gondom.és sztem örülj h egyáltalán lehet protis kesztyűt venni 7000-ér
minek a tanktáska?
jó egy hátizsák is
csak nagy túrára kell tanktáska
én is akarok gerincprotit venni de ilyet nem az biztos .én keményprotektorosat akarok ez meg csak szivacs.kb annyit véd mint ami a Frankenstein ruhámban van hátprotektor szerintem
ha ojan mint az aldis csizmád akkor inkább ne vegyél
én a lidlibe néztem még a nyáron motoros cuccokat
a bukó az nem volt valami nagy durranás
de a kesztyü az jó volt igaz hogy ára is megvolt mer 7000 volt
egy maszkot vettem 1400-ért ami jól véd a szél meg a hideg ellen
meg kellene nézni a protektort mer kép alapján nem lehet megítélni
Fore ma láttam a lidliben, nem tünt szarnak, én 3M kesztyűt vettem meg, a 3M Vesevédőt, meg a tanktáskát, mind a lidlben. elmélkedtem én is rajta, de mivel még motor sincs, igy is eléggé bevásároltam
nektek mi a véleményetek erről a cuccól? Gerincproti

Elég sokat keresgéltem mostanság ilyeneket, és a Louisosat találtam olcsón ami 12.000 magyar pízz és mivel nekem ilyen van ezért tudom hogy kurwa gagyi, de ez a Lidlis nem tűnik annak szerintetek? tudom van 30ért... ami tuti jobb
mondjuk mind1 végülis h mikor jössz csak most délelőtt átmegyek az af1-hez rákérdezek arra amiről beszéltünk h hátha tud valamit v valakit megkérdezni .de ő csak itt 10 percre lakik uh ha jössz akkor szóljá mikor indulsz v valami aztán akkor hazamegyek.
csináljad akkor a dolgodat,lehet csak hazafele megyek be,nem tudom.majd felhívlak,aztán ha otthon leszel,jó,ha nem,akkor legközelebb
ezért keltem fel ilyen korán ?nem garantálok semmit.de időben jöhetnél mert még dolgom van délelőtt
szerintem az enyém szebb lett .meg nem is olyan sorrendben kérted tőlem meg nem is kérté más extrákat
Dhhhhhhh
Nem leszek de. itthon,ha odakanyarodok hozzád ragacsért cserébe adsz vasat szivaccsal?
10-11-12fele
Akkora király vagy bammeg!
Jut eszembe gyökérsrááááác.
Ha új gépet vennék kezdő fejjel akkor sose vennék 1000-est csakis 400-ast. Okos vótam mi?

Amúgy mi a pálya?
Viszket még a farkad? hihihihihi
Na majd trécselünk mennem kell termelni a GDP-t!
Puszi
én sem garantálom hogy megbújok mögötted
csörögj ha kész a talicska pimpelése
(remélem a pláza előtt majd jól mutat,ott várlak majd rajta támaszkodva félméteres majréval )
/30 ...99 vagy /70 ...93
háhááá kész az alkotás.
szerintetek?
Rendes srác ez a Brian gazda.
Múlt hét pénteken küldött egy garnitúra D211-et.
Metzeler is igen jó választás, de azért semmi jót nem ígérhetek .
Félre értés ne essék én nem a szakmai tudásod vontam kétségbe, hanem a kezdőkhöz való hozzá állásod, és persze én elismerem hogy lövésem sincs a műszaki dolgokhoz de ezt egy szóval sem mondtam hogy van
engem sose nehéz megismerni .annyira nem vagyunk jóba .még nem kérdeztem tőle.de nekem annyira nincsenek ilyen igényeim
Akkor megint nem lesz nehéz megismerni!
A kalev vasát próbáltad már?
egész jól .már le van csiszolva .ugyanolyan lesz mint tavalyi nyulason csak most nem zöld csiszolt hanem fehér csiszolt .egyenlőre nincs rá lóvé h lefestessem .kedden megyek alkatrészekért még és a maradékból meg biztos nem telik ki
Hi!
Hogy állsz a festéssel?
Nyulasra kész lesz,a járgány?
há mi folyik itt gyöngyösön?