Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézegettem 400-as vfr-ket már párszor, csak kes mindig elfolyik. Maradjunk annyiban, hogy kiváncsi lennék.
Hi Gedeon!volt már dolgod ezzel a fajta olajjal?Ha igen,mi a véleményed róla?300V 4T Factory Line SAE 10W-40
én nem látom,szerintem elvitték már tőle
de ha gondolod nekem megvan az angol száma,megkérdezheted
akartam de nem találtam
vevő lennél a motorra?
majd megkérdezem a tulajt hogy megvan-e még
A VFR400-as hirdetést ha nem gond, előbányászhatnátok.
a laptopot se hozzad.minek ?van szgépem.nem vagyok csóró ....és nem a szomszédtól netelek most sem .sőt heggesztőnk is van .látom pillanatragasztóból már profi vagy .a magasságot megnézni viszont fél óra biztos kell
az h a laptopot elviszem oké,de hogy a hegesztőt nem fogom abban biztos lehetsz
akkor csináld.majd megyek.a pillanatragasztónak olyan 2-2,5 másodperc kell.
akkor sem
1.legkésőbb holnap le kell festeni h megszáradjon (alapozó,festék)
2.itt tudom mi hol van meg mit hogyan kell használni
3.még én menjek 30km-t azért h befejezzem amit neked csinálok?
ja mondom fejezzük be itt,bár drága szivacsunk nincs,ellenben hegesztő,gyorsvágó mindenféle koronggal,festék,laptop..
2 lehetőséged van.le lesz festve feketére és majd te otthon átmázolod rózsaszínre v marad rozsdás és összedzsuvázza szépen a motorodat
ja igen.a ragasztót hozd...de ne a kezeden
simán meglesz.ami gondod okozhat az max a csavar h mekkorát tegyünk bele.hogy milyen mélyre megy le a sapkád .de azt is megoldjuk .van hegesztőtök?meg drága szivacs ?meg mindenféle csavar?jó lesz az indulás előtt.csak mondom 1 órával előbb gyere mint indulni kell.amúgy rohangálni kell majd a kamerával a motor meg a szgép között (bár neked van laptop )
mi az h nem érted?a pillanatragasztóm milliókat ér,de csak ilyen apróságot kértem tőled!
hozd el lefestem magamnak szép rózsaszínre
most hogy így megkérdezted már ne .reméltem h reggel mire felkelek már egy e-mail fog várni a képpel .uh fogtam magam és akkorát csináltam h a fél tanksapkát lefedi így biztos lesz hely a csavaroknak.én még 10%-ot dolgozok rajta a többi a tiéd lesz .nem is értem egyáltalán minek csinálok ÉN NEKED?
vagy ha jóidő lesz átugrok (vagy átugrasz?),de nem biztos h indulás előttre kéne hagyni
mérjek valamit?
ja .kb 115-re ha jól tudom .ne tudd meg mit szoptam vele .a hegesztések még így is szarok 1-2 helyen de szétesni csak nem fog
az a patkó lóra lesz?
az a 30%-tól függ.de lehet belőle az is
te figyu pumukli
ne csak azt nézd hogy mennyiért veszel motort hanem azt is hogy utánna mennyi a fenntartási kölcsége
mivel friss jogsid van ezért biztos hogy drága lessz a biztosításod
ha régi motort veszel arra általába olcsóbb a biztosíttás
meg a 500ccm fölött már drága a biztosíttás
milánnak van eladó 400-as vfr, itt van győrújbaráton ha még el nem adta mer most nem találom a hirdetést
a vfr a leg tartósabb és megbizhatóbb
és ez mi? fogpiszkáló lesz?
how it's made című műsorunkat látják .70%
300kg tömör gyönyör vaginával jöhet? Nem értem miért mondják hogy gonosz vagyok....
Perverzek kíméljenek!Persze ha nő akkor ne!
0620/537-2846 Most megyek melózni!Csá!
Gedeon, nincs neked vmi telefonszámod amin tudok veled értekezni? ha nem akarod ide kiírni, akkor csak csörgess meg +36203645926.