Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi egybe?
aztakurvabazdmeg így egybe
Igen a Gixerre!
beszéltem vele:) de csak vasárnap lesz kép, vagy te most a gsx re gondolsz?
Hidd el nagyon jó motor csak beszélj vele!
Ezt nagyon tudnám ajánlani!Olvasd el figyelmesen és tárgyalj vele! Ez jó
felhívtam, vasárnap tud képet feltenni, mert Ausztriában dolgozik, 4 éve 1 m-t nem ment a motor, néha beindították azt ennyi
Na lehet találtam neked a közelben is bár erről nincs kép ,de kérni kell és műszaki sincs ,de ebben az árfekvésben nem nagyon találsz műszakis vasat esetleg olyant ami 1-2 hónap. Tessék kukk
először is gondold végig mire kell.milyen a stílusod.sportot akkor vegyél ha tényleg ki is akarod használni.városban sokkal kevésbé agilis mint egy túrasport.ha túrázni akarsz vele akkor nézzél is túramotorokat.idomos vagy sem?idomos akkor CBR F-esek,VFR,GSX-F...stb.ha idom nélküli akkor GS,CB,Bandit...stb (nem tudom melyik milyen árban van).nem láttalak nagy motort vezetni,nem ismerlek így arról nem tudok véleményt mondani h mekkorával kezdjél.ismerned kell magad.én jó h nem 1000est vettem mert azzal már nem élnék.kihasználom amit nyújtani tud.ha te fejben okosabb vagy akkor talán az 1000essel sem lesz gondod.a te döntésed.de ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz
ha úgy alakul elkérem a céges merci vitot azt belekötjük RS50 is abban ment le szentes re :)
Na látod akkor egyből kilőve a kis verseny gép!Vagy csak műszakis motort veszel.
nem kell az enyémmel menni és nincs.
Horog van rajta?
és miért kell a te autóddal menni?
mert ez van:P
nem konkrétan erre az árkategóriára gondololtam, általánosságban is ezt tapasztaltam. A legnagyobb bajom az lesz hogy én hiába nézem meg, nem tudom mit kell, autóban tudnám, de motorban passz, ugyhogy majd a honom alá kell csapnom valakit.
Mihez viszonyítjuk.Kamionhoz képest az sem eszik sokat.Miért kéne azzal menni?
Mert ebben az árfekvésben nem nagyon találsz! Azok sem rosszak.Bár kemény sportosabb motorok még a 400-asok is legalább is a saját kategóriájában.Gixer nem nagyon nézi el a sofőr esetleges hibáit nem olyan türelmes motor jó ,de nagyon sportos.Most lehet hülyén hangzanak amiket mondtam ,de így van.
alacsony fogyasztású autó mi BMW E36 325i 24v coupe
Még valami!Elsőre ne szerelmesedjél bele 1 motorba sem!Nem muszáj megvenni!Amiket belinkeltem lehet egy kalapszar mindegyik nem lehet tudni ,de a típusukat ismerve nem rossz motorok.Nem szabad elkapkodni!Rá érsz!Sajna kell egy kis pénzt áldozni a keresésre is el kell menni megnézni őket mert lehet a világ végén találod meg az igazit.Inkább költsél pl. 30000 a keresésre és találd meg az igazán faszát mint ,hogy a közelben veszel egyet és ráköltesz még 1x annyit mert fos.Egy alacsony fogyasztású autó és kész!Mehet.
egy kérdésem lenne gixerekről mindenki hallgat, miért?
Igen.
Alkatrész infók: a GPZ típusokhoz szinte minden kapható bontottan szarásig vannak velük a bontók (nem véletlen).A HONDA CBR stb. Akad belőlük bontott is viszonylag minden beszerezhető.VFR ez már kicsit maceránsab mivel nem mindegy ,hogy belpiacos és ,hogy NC micsoda stb. ,de azért fel lelhetőek.YAMAHA azért akad néhány belőlük és ha az ember kicsit keres talál dolgokat hozzájuk megfizethető áron. Az új alkatrész árakban egyik típusnál sem számottevőek a különbségek. Minden kurva drága!
gedeon te tudsz intézni műszakit?