Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy megveszem, berakom 6ba és leheggesztetem a váltókart:) 6 ból csak nem ránt akkorát hogy baj legyen :D
figyelj az is jó, csak lassan kell vele.... meg ésszel, első hónapba ccsak egyesbe használod a 2. hónapba már kettesbe is váltasz és így szép fokozatosan
az új k1600 as bmw túrát:) 6 hengeres sor motor:)
a tegnapihoz csak röviden,mert már lehiggadtam:
minden kezdő alá busát kell rakni,de abból is turbosat,mert azzal lehet 6.ba előzni és ha meghal remélhetik a hozzátartozók hogy magas volt az életbiztosítás...
illetve ahogy ma beszéltem msn-en,"más életével ne játszunk"
mindenki dolgozik
mi ez a punnyadás? mindenki alszik? vagy mindenki dolgozik?
reggelt
jó reggelt
én 15w-50 300V-t raktam az RSV-be teljesen jó
Én a 15W40-et használom, de nem is raknék mást bele. Ha sportosan húzod a motorodnak, csak ajánlani tudom. Nekem a váltások is sokkal finomabbak, mióta ez van benne
Nem hiába ennyi az ára, amúgy meg túlteljesíti a mostani normákat.
felvettelek MSN re. remélem tetszik
képeket adatlapodon megsasoltam :)
Egy VFR (ha jó állapotú) a világból is kimegy.Persze ezt a motort is tönkre lehet tenni, de ha vigyáz rá az ember fia,meghálálja.
Sportos is, kényelmes is.Igazi sport túra motor
Csoki, tudom hogy szarból nem lehet várat építeni, de most ennyit tudok rászánni, és ha most nem veszek valamit, amit esetleg lassan rendbeteszek, akkor kb 5 éven belül tuti nem mert kispumuklee-t tervezgetünk asszonykámmal, viszont valami vas meg kéne, mégha öregecske is :)
Szia, képeket tudnál küldeni, meg adatokat, mikori, müszaki, stb

pumuklee@europe.com

email és msn is ugyanez
szia Pumuklee megvan még a gép. per pillanat nincs hirdetve de eladó.
MSN vagy Skyon tudunk beszélni ha gondolod. március 25 után érek haza. üdv
Csoki 96 óta van jogsim, csak az A-t csináltam meg tavaly és ott nem azt nézik hogy A csak tavaly ota, mivel a biztosításnál a rutin miatt nézik mikori a jogsid, tehát az enyém már 15 éves.
jaja igaza van csokinak. unalmas hogy csak az oljat cserélem benne :D
hát lehet igazad van
de hogy ezzel nem fog menni idén többet 500km-nél mert a szervízbe köt ki,az tuti
biztos megunta hogy a vfr-hez soha nem kellett venni alkatrészt
hát jobb mint bármelyik aprilia az tény
VFR ről mik a vélemények? örök darab kb ennyi. :)
részletekért vagy MSN vagy márc 25. után győrben és környékén
Szia, megvan még a VFR eladó.
Engem, csak érdekelne mik a vélemények, milyen, kb mennyiért. Kiváncsi vagyok, ennyi.
Nem hinném, hogy megtudnám venni kp-re most, nincs annyi tartalék, vagyis van, csak asszony megőlne. Meg hát azért ez lenne a 9...
Bár rutinos haver szerint a(z egyszerre) 20. motor után már nem szólnak. :) :)
Megvan még a vfr kit is érdekelne?