Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért kérdeztem.
de tévedés ne essék,olvasd vissza,nem a MŰSZAKI ISMERETEIT vonom kétségbe!
Ennek tanult,jóhogy ért hozzá.
közel sem erről van szó.
igen és gedeon pont így állt hozzám hogy én egy szar vagyok megse szólalhatok és tudod dh ha neked taknyosozna és senkizne meg tapasztalatlanozna akkor te is ideges lennél,
évi hány kilóméter?a különböző motorok ismeretéhez ennek sok köze nincs.ha te egy R1-el mész 80.000km-t attól még nem fogsz tudni semmit egy Z750-ről például .azt h mennyit ment azt meg ő tudja megmondani
lehet,de a kakucsos csávó nem úgy köszönt rám hogy én vagyok a világ ura
és most akkor képzelj el engem aki 3 felől hallja h hogyan is történt .kezdem azt hinni h nem is baleset volt hanem szimplán agyonvertetek .de engem nem is érdekel hogyan történt.és sztem engem kellene h legjobban érdekeljen mi is volt,hogy is volt.uh erről a témáról már akadjunk le és ne is reklámozzuk másoknak h a hülyegyerek 1 hónapot nyaralt az Adrián .Pumu úgy is azt veszi meg ami neki tetszik.ha okos (márpedig biztos az ) akkor csak meghallgatja a tanácsokat és utána saját maga dönt alaposan végiggondolva az egészet.a kakucsos csávóhoz meg ha úgy mész oda h te egy szar vagy h csak 44-et mész és sokkal jobb vagyok nálad akkor valószínű ő is elhajt a picsába
ja még ez a tapasztalat dolog érdekel,ha már előhoztátok,mégis évi hány km-t jelent?csak kíváncsiságból
mert nekem is amikor 2 hónapot állt a gép,akkor hiába volt,szerintem nem lettem ügyesebb motoros
nem tudok róla semmi és taknyosoztam/szarháziztam vagy akármilyen negatív jelzővel illetem? lássukcsak mit írtam puminak elsőre

"akkor vegyél valami sor4 400-ast, kalev biztos tud valami faszát ajánlani mert évekig tervezte a vételt csak aztán feldobta a pénz és már 2 db 600 kawáwal rohangál a köcsögje,"


a tapasztalat nem években hanem kilométerekben mérendő, de gondolom abból is sokban neki főleg az utobbi 4évben
és kurwán nem érdekel ha gecinek tűnök mert hátugye nagyképü vok
akkor már hozzászólok a cordura vs bőrruha harchoz is.soha nem vennék fel cordurát.lehet kényelmes meg 80 zseb meg meleg de ha olyat akarsz venni ami véd is az egy jobb fajta bőr árába belekerül.használtan meg cordurát biztos nem vennék.bőrhöz már csak max gerincproti kell és kész.tele van kemény protektorokkal és ha csúszol benne felállsz lesöpröd magad és mész tovább.sőt igazából én a bőrben sem fázok .és lehet használtan már 20.000-től venni
foregon tulajdonképpen mindent leírt előttem.majd este ha hazajöttem válaszolok a többire.
csak 1 dolog,emlékszel dh amikor hozzátok mentem,mert beszélni akartam a balesetről veled?nem véletlen volt.akkor is nagyokat néztem hogy "hogyan is történt"
de ez nem is érdekes,csak visszaérünk oda h más életével ne játsszon,főleg ha utána nem tartja a hátát.
na meg olyanról ne nyilatkozzon akit nem ismer...érdekes hogy aki kakucson 44et ment sem oltotta le az én időmet hanem úgy beszélt róla mintha ő is annyit menne...
(de persze biztos ő sem tud motorozni)
készítsd a mentest
én ismerem már ezt a fajta megnyilvánulását ez a különbség kettőnk között.szerintem meg ha valamihez nem értesz akkor nem ütöd bele az orrod.magamra hallgattam mikor az 500 mellett döntöttem.ő féltett tőle egy picit.sztem ő sem erőltetett semmit.elmondta h mi miért jó és miért nem.te jöttél legelőször azzal h vegyen GS-t meg vegyen cordurát mert az jó.mást még véletlenül se.egy 7 évvel fiatalabb "ember" meg ne akarjon tapasztaltabbnak tűnni.te sem tudsz róla semmit
szerintem meg pont azért lesz jó rá. de ha jön a vfr-t nézni megpróálja a ruhát is. semmibe nem kerül
akkor nagyképű vok de akkor ő is akkor meg nem mind1,
sztem egyértelműen leírtam hogy kire, és igen beléd is belekötök mert nem elöltetem senkire az igazam és főleg nem jogtalanul lettem mérges, engem egy 7 évvel idősebb "ember" ne taknyosozzon meg ne kezdjen oltogatni meg adja itt a királyt, főleg ne úgy hogy nem tud rólam semmit
ezért írtam h azt a témát hanyagoljuk.mindenki máshogy emlékszik rá...főleg én
pumira az nem lesz jó ő szereti a gömbölyded formákat
akkor tiszteld a tapasztaltabbat .bazzeg már belém is belém kötsz?nekem inkább nagyképűnek tűnsz.igen ő is ír baromságokat,én is írok baromságokat,mint ahogy mindenki más is ír baromságokat."kire hallgattál" na ha ezt ennyire jól tudod akkor mondd már meg nekem h kire hallgattam?erre most kurván kíváncsi vagyok
van eladó 56 os 2részes alpinstars vector-om is ha érdekel
ott sem voltam ez jó

azt sem én kezdtem el felemlegetni (koholva)
mondjuk nem is ezért jöttem.f*szom belétek

85%
másik.nekem is van 5 csavarosom .gondolom ilyen a tiéd is e
milyen idősebbet? mindketten huszonévesek vagyunk, és én csak gúnyos vagyok nem nagyképű,

És köszönöm hogy azt írtad hogy "írsz te is akkora baromságokat" szóval ő is ír és nem csak sztem ez így jó és igen felbaszom rajta az agyam mert ne ajánlgasson itt kezdőnek 1000ccm-et mert az az occsó, meg lehet nézni veled is mi történt és kire hallgattál ha már meg történt a baj akkor meg köszönd magadnak.... ez nem így működik a balesetről meg nem tudom mit adott neked elő, de mindenbe voltunk csak pánikba nem én már csak azért sem mert akkor láttalak életembe másodjára, a sisak levételt a gerinc ellenörzést stabil oldalfekvésbe tétel elött, is én javasoltam, de igen biztos jajjgattam pont olyan vagyok
a balesethez meg nem tudok hozzászólni mert én ott sem voltam ...különben is azon ne vesszetek össze h akkor mi történt.azon hadd én vesszek össze
neked meg annyit a vitához h személyeskedni ne kezdjünk el mert az nem tartozik ide.meg vegyünk vissza a 'taknyos,szarházi'...stb kifejezésekből mert így csak még jobban eldurvul a helyzet
csak hogy hozzászóljak a vitához.azért te is visszavehetnél az arcodból és tisztelhetnéd az idősebbet.tényleg te basztad fel az agyad az 1000ccm-en és te kezdtél el sipákolni.szerintem gedeon több fajta motorral ment már mint te és szakmailag is jobban tudja h melyik miért jó és miért rossz.és írsz te is akkora baromságokat meg te is ugyanúgy "rá akarod beszélni" a saját igazadra.ennyi
te most már kezdesz felidegesíteni,ugyanannál a balesetnél voltunk?
f*szom.
igen ez szép diplomatikus volt.... csak épp nem illik az előzményekhez nem fogok mindent még egyszer leírni örülök hogy befejezted (remélem nem csinálsz segget a szádból) akkor legalább nem szólsz vissza ha beszólok, és asszem a beszólogatást sem én kezdtem hanem őőő TE! most miért csak 600 lesz neki? kicsi az ne viccelj aszonyal megy ám meg hegyre fel, pakokkal hogy előzi meg úgy 160-al az m5 bmw-t?

tehát kb 20 éves korodban lett jogsi, ahol közlekedtél is és átélted a motoros tapasztalatok nagy részét, azaz 29 -3 az 26 tehát neked van kb 6-8 év tapasztalatod, nekem van 4, akkor én már fele olyan jó vagyok mint te? mivan azokkal akik 40 -50 évesek? egyébként meg nekem is volt 4 évesen kicsi kék motorom