Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja. telón elérsz.
Szép jóestét Nektek!
Tudom, már kérdeztem anno, de elmaradt a dolog és most megint szükségem lenne a segítségetekre. Győrben és környékén tudnátok nekem jól dolgozó és árban korrekt kárpitost, aki újrahúzná és szivacsozná a robogóm ülését?
Köszi szépen!
hidd el ez nem rossz dolog csak kimutatod a szeretetedet most akkor segítő vagy nem? utána nem lehet azt mondani h ááá mégse mert akkor téged is agyonverlek
Általában benne vagyok a jó dolgokban, de ez kicsit rosszul hangzik...
De ennek ellenére még mindig kiváncsi vagyok!
téged nem bántlak túl egyszerű vagy nekem
csak akkor mondom el ha segítesz...
Bővebben?
ja akkor az még nem én vagyok
M......i találd ki!
Szezonnyitó Motoros Felvonulás

2011. április 2.

Indulás 15:00-kor a Végállomás Klubtól (Szombathely, Körmendi út)

A felvonulás után rövid túra (100-120Km)

A nap levezetéseként pedig rockbuli a Végállomás Klubban.

Fellépők:

Stone desert

Slinky

Great Escape

BELÉPÉS DÍJTALAN!
jó reggelt, csak hogy mindenki elfáradjon az elején ime a sisakos tigris elfogásának aprólékos lépései:

- Ez egy nehéz művelet, mert a sisakos tigris egy nagyon okos, leleményes állat. Először is ki kell jelölnöd egy 4x4 méteres négyzetet, de nagyon fontos, hogy pont 4...x4 méteres legyen, mert ha nem, a sisakos tigris, aki egy nagyon okos állat, gyanút fog, és többé soha nem fogod tudni elfogni.
Utána bekeríted ezt a 4x4 méteres területet egy 2 méter magas kerítéssel, de nagyon fontos, hogy pont 2 méter magas legyen, egy centivel se magasabb vagy alacsonyabb, mert a sisakos tigris egy nagyon leleményes és félénk állat, s ha rájön a cselre, többé soha nem fogod tudni elkapni.
Utána annak a 4x4 méteres területnek a közepére, amit körbekerítettél egy pont 2 méteres kerítéssel, szóval ennek a közepére elhelyezel egy sárga telefonfülkét, de nagyon fontos, hogy pont a közepére helyezd, mert ha nem, a sisakos tigris, aki egy nagyon okos állat, rájön, hogy ez csak csapda, elszalad, s többé soha nem fogod tudni elkapni.
Ha mindent jól csináltál, s a 4x4 méteres területet körbevetted egy pont 2 méter magas kerítéssel, és pont a közepére elhelyezted a sárga telefonfülkét, jön majd a sisakos tigris, és ha mindent jól csináltál, be fog sétálni egészen a telefonfülkéig, anélkül hogy gyanút fogna.
Ekkor megcsörgeted a mobilodról a telefonfülkét, hagyod, hogy kettőt csengjen, és utána rögtön lerakod.
Nagyon fontos, hogy csak kettőt csengess, mert a sisakos tigris egy nagyon okos állat, s ha rájön a cselre, akkor többé soha nem fogod tudni elkapni.
Viszont ha pont kettőt csengetsz, s lerakod, akkor mire a sisakos tigris felvenné a kagylót, te pont letetted.
Ezt háromszor egymás után megismétled, nagyon fontos, hogy pont háromszor ismételd, mert ha nem, a sisakos tigris, aki egy nagyon okos állat, gyanút fog, elszalad, s többé soha nem fogod tudni elkapni.
Ha viszont jól csináltad, akkor a sisakos tigris, miután harmadszor is felveszi a kagylót, és mivel te már letetted csak a tónust fogja hallani, nagyon ideges lesz, mérgében a sisakját a földhöz veri... és innen kezdve ugyanúgy kell elfogni, mint egy rendes, normális tigrist.

Bocsi a Wall of textért :D
de miért pont most ?legalább a nyelvvizsgát hadd tegyem le
Kit akarsz megverni? Gyere, beszélgessünk!:) meséld el!
Reszkessetek győriek! Kész a motorom és meg van a műszaki is.Lehet szabadon randalírozni!
óóóóóóóóóóóóóóóó ez lehangoló hír azthittem lesz vmi izgalom!Nem baj majd én megverem akit már rég megakarok!
Semmi gonosz dolog, csak beszélni,tanácskozni a motorról!
verés lesz vagy veretés? szeretem az izgalmas dolgokat
Hali!
Nem tudjátok ki az a srác itt Győrben aki 1 kék-fehér K4 600vagy750essel szokott mászkálni a belvárosban?Xenon van a motorban, sötét bőrruha meg fekete sisak.Gyári dob van a motoron.
Ha valaki ismeri szóljon!
Köszi
pont azért mert nem motorozol
én nem fogok motorozni mostanába mer mindenféle bajom van már több mint 1 hete
még várom a jóidőt
Jah, ilyen:HJC FG-15 Ben Spies
Eladóvá vált az új sisakom! Ha érdekel valakit, bátran írjon!
http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Szép jó napot Mindenkinek!

Végre mindenki motorozik, úgy látom . . .