Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor pofád lapos puttána!A feszítő akkor még jó volt kihallani nem lehetett!Megölted!
Őt még tudom ajánlani vrankó kis V4-es a szinkron nem gond! Hit hun-e
az oké.de te akkor a helyszínen nézted meg és az alapján mondtad h jó (a vezérműfeszítő cserés volt ).mondjuk megnézni meglehet a motort
sokmindennel be lehet járni a világot.a kalev is elindulhatna a zx-el.de még én az Apriliával is.én akkor sem vennék léghűtésest
Te ne ugassál!A tiednek vóóótbaja amit megnéztem és megvetted?Azóta vót valami baja az origamidon kívül?Azt meg tosztad meg!
Igen!
Ez mondjuk kicsit nagy de jók! Na ezem van nekem is KUKK ide
ki tudja hogy használta a tulaj
Eltaláltad az árat sajnos most csak ilyen 2-300e-ret tudok rászánni :), szerinted az kivitelezhető ebben az esetben, hogy megveszem, elhozom, de csak köv hónapban helyeztetem forgalomba?
csak hogy megvédjem a léghűtést, a csávó gs-el épp most járja be a világot, és nem is csak hogy fiatallal valami öregebbel
http://barothi.com/?lang=hu

és egy vidi http://youtu.be/TG84D8iug2o
Most erre mit mondjak?Ha fázik a valagad nem kell.
Miért lenne leharcolva?Ahogy nézem szarrá törve nincs és szerinted a mutatványozás nagyon megterheli ezeket a motorokat?Szerintem kezdőnek tökéletes egy bukó gomba és nincs mit összetörni rajta.
ouuu.akkor mi legyen?visszavigyem?
A faksz tudja ha hívnak akkor mennem kell! ezt így nem tudom!
Az eredet 17000ft az átíratás aszem 26ft/ccm 6000 új forg 6000törzs könyv 5000-6000 műszaki biztosítás nem tom!Meg lehet az a 2600ft.A motor milyen fingom nincs fel kell hívni okosat kérdezni ha megnyerő megnézni ha jó elhozni oszt csapatni! de még nézegetek neked ,de nem tudom milyen árban kell.A szállítással ne foglalkozz tudok segíteni van horog meg kötél
ja még valami.nem ma megyek hanem jövő héten.dzsípíesszel mi legyen?visszavigyem?kell neked?
ezt az F2-est inkább nem ajánlanám.ami streetfighterre átalakítva
Figyú az ideiglenes kivonás az anyi ,hogy be ballagsz az ocsmány irodába és 2600ft-ért fél évre ideiglenesen kivonják ez idő alatt nem kell fizetned biztit sem teljesítmény adót ,de ha van műszakid az nem veszik el.Ha le telik a fél év automatice vissza fejeződik a forgalomba semmit nem kell csinálnod csak ismételten biztit kötni ott ahol voltál.Most azt nem tudom ha pl ezt megveszed akkor automatice vissza helyezik ha kéred vagy csak 2600ft-ért cserébe.
Hát nem lehet kellemes!
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, Gedeon és ez mit takar nekem anyagilag hogy forgalomból kivonva? 220 a moci, mennyibe állna ez fel?
de ez sem gyenge!Le van járva a műszaki? ki nem szarja le ez nem autó!Irányjelzők legyenek jók a teló ne könnyezzen jó gumik,ami mondjuk fontos a tárcsák legyenek elfogathatóak mert azok drágák!A többi le van szarva gyerekjáték egy motort műszakira készítteni és a díj 5000ft.Na itt sas!Kukancs ide!
erről a videóról beszéltem a múltkor h a srác átmegy a lábán.de majrécsík nem sok lehet a gumin
Itt a tuti barátom és ezt nem azért mondom mert nekem is ilyen van csak kicsit nagyobb hanem mert tényleg 100x jobb a GPZ-k nél.Ide iglenes forgalom kivonás nem gond ha átiratod 2600ft és már forgalomba is van! Ezt nézd! Itt a tuti!
azért CB-ből is rohangál pár.ha csak azt veszed h a CBF majdnem ugyanaz mint a CB csak külsőre másabb picit.mondjuk a Hondák drágábbak az tény.ki lehet fogni CB-t is 350 környékén de sztem az olyan is .többnyire 500 körül mennek ezek.a CBF meg még drágább.szintúgy az ER.
(én mondjuk nem vennék 500asban léghűtésest)
Jéééééééééééézusóóóóóóóóóóóm!Csugd be a szemed gyorsan és ne szemezzél vele!Kikönyöklős traktort ne vegyél!Ráadásul olyant ami zárt szelvényből van összehegesztve! Menyi pízed van?