Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha meg nem akarsz lóerőket hanem csak motorozni azért egy egyszerű felépítésű sor kettes 500 as sokkal megbízhatóbb mint egy nagyon régi gpz pl... és ugye ide azért jön a gs nem a cb vagy az er meg a gs tömeg moci és suzuki ami annyit tesz hogy a legolcsóbb tény hogy nem a legjobb de motorikusan megbízható ez tuti
tisztában vagyok vele hogy olcsó husnak hig a leve, de fél milkáért most nem tudok motort venni, ezért próbálok valami kompromisszumot keresni.
nem "vagánykodni" veszem:) lévén hiába van a B-s jogsimban majd félmillió km, az A-s ban kemény 0 :)
most ez is attól függ mi a célod a motorozással, mert a gs-el a elindulhatsz kurwa messze is és tuti haza érsz, a kawa meg inkább városba"vagánykodni" van ne értsd félre
azt is vedd figyelembe mondjuk ha kevésbé népszerű típust választasz és tönkremegy benne valami akkor baromi nehezen fogsz találni hozzá alkatrészt
nézegetek többet is, de most ezzzel kezdtem szimpatizálni, és ez még megnézhető távolságban is van :)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx_500_a-4451173
http://www.kepesmotor.hu/honda...


vagy itt a gs utassal ha akarsz menni én inkább ilyet vennék, és nincs velük problem hidd el, már hogy nagy :) ha van pénzed meg úgy is hondát veszel
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
nézz fel Gs fórumra a világot bejárták a Gs-ekkel, igen nagy gs szakik vannak ott
ebbe az árba gs500e-t kapok max, és a léghütéssel szemben félelmeim vannak.
dolgoztam, kurvasokat+még 1 kicsit
bár ha nem akarsz ilyen sportmocit hanem beéred egy NORMÁLIS motorral és asszonyka is menne akkor ebbe az árba kb kapsz már ilyen 90 körüli Gs 500 akat is amivel nem lesz sok bajod, persze meg kell nézni mit veszel
most nézem hogy elnéztem valamit, nem GPZ 500 R, hanem GPZ500A amit néztem :), 4 hengeres ez is, de hogy sor vagy más azt passz, mindjárt kiderítem.
akkor vegyél valami sor4 400-ast, kalev biztos tud valami faszát ajánlani mert évekig tervezte a vételt csak aztán feldobta a pénz és már 2 db 600 kawáwal rohangál a köcsögje,
Jó sok minderől hun vótá
az a baj hogy anyagilag erőssen kötve vagyok jelengel, valamit viszont már nagyon szeretnék, mert kezdek rángógörcsöt kapni, aug 26-án ültem utoljára motoron a forgalmi vizsgán és elvonási tüneteim vannak :)
nekem nem lenne bajom azzal h kawa.vannak jó kawák is (636,ZX-6,Z-750).csak az h GPZ.legalább is régi GPZ-kről jót még nem hallottam.de nem értek hozzá,konkrétumot nem tudok mondani.ezt meghagyom a hozzáértőknek
Na mesélj csak dh, mi ez a szörnyülködés:) mit tudsz amit én nem:) tudom kawa és ez egyeseknél szégyen, de nekem ezzel nincs bajom :) RS50 után az első nagymoci lenne ezért kérdem :)
szerintem inkább sokkolt .GPZ...
Mindenki alszik, vagy ennyire sokkolt a kérdés mindenkit
Lenne egy tiszteletteljes kérdésem, szemezek egy kawa gpz 500R bringával, van valakinek tapasztalata, véleménye?
hiányoltunk.na jó nem annyira .inkább miről nem?
Üdv mindenkinek, kicsit kilábaltam a melóból végre :) miről maradtam le?:)
majd ago kitalálja
én is nemrég láttam meg
a 636osok már injektorosak,nem?
Te, kalev!A fekete 6-osod is karbis,nem?
Hogy akarsz abba pc-t rakatni,akkor?