Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

wtf?
Na akkor már biztos jó lesz a buli!
mondjuk ez nem akkora érvágás
Nekem se a május 14-15 nem jó, mert akkor megyek Egerbe túrázni, a 21-22 meg azé nem jó, mert tesó akkor nősul.
SAJNA NÉLKÜLEM KELL "JÓL ÉREZNI" MAGATOKAT.
Nyugi nerm lesz olyan rossz nélkülem.

Puszi.
az a baj a 14-15 sanszosabb
Nekem a 21-22 jobb lenne mert én szombatonként melózok és akkor délelőttös vagyok vagy is szombat délután is kitudok sasolni meg vasárnap is.
Nekem jövőhéten dől el ,hogy érdekel-e mert akkor megyek műszakira!
ha egyáltalán nézi valaki ezt a fórumot és el akar jönni akkor szóljon melyik időpont jó neki
te kész vagy csoki
így meg az szól amit én akarok
azt nemtudom hogyan kell
ez egyszerübb
meg mindíg szól valami
inkább szeggyed le a winampot meg töltsél hozzá torrentről valamit
már legalább 8 éve ezt halgatom
régen radír rádió volt
2 éve forrás rádió lett
még mindig azt a tatabányai rádiót hallgatod?régen azt hiszem te mondtál valami ilyesmit
nemrég hallottam a rádióba hogy most hétvégén szombat és vasárnap nagy akciók lessznek a pinkmotorsnál tatabányán
akit érdekel:fórumtalálkozó a pápaiakkal kiegészülve (ha ráérnek).május 14-15 az egyik időpont, ill május 21-22.kinek melyik lenne a legjobb.az írja meg.a részleteken még dolgozunk majd h mit hogyan mikor meddig merre hányévesakapitány.Bakonybélen lenne,2 napos
ezt már nem magyarázod ki
(na nem mintha amúgy nem,vagy mi,értitek.. )
ne aggódj azon a rédei úton eszembe nem jutna "nem megállni"
pedig vicces lett volna
"Jó estét kívánok,Szellő István vagyok.Mai főbb híreink.Egy Kawasaki típusú motorkerékpárt üldöztek a rendőrök Cseszneknél.Az üldözés során három rendőrautóban és két civil járműben esett kár.A motorosnak sikerült elmenekülnie"
még nem.15 fok volt.nem is voltam benne a hírekben
én jól éreztem magam ez a lényeg.
Hát én nem úgy láttam, hogy lett volna oka melegedni...
de nem találtam
amúgymeg vissza kellett hűteni a turbót
Gondolhattam volna...