Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hanem?
most nem
válasz.
msn most?
válasz ment
hát bazzeg ha előbb jöttem volna be a telómér .most kezdhetem elölről .még el sem kezdtem .vagyis már kigondoltam h miket kell majd csinálni holnap ha hazaértem
írtam a másik fórumra csütörtökkel kapcsolatban
meg írtam sms-t remélem még időben
én dógoztam
te meg most dógozó
valakinek mindíg kell menni
te dinkalev.
elkezdem legyártani a konzolt.megcsinálom 90%-ra aztán akkor ha megyünk akkor gyere át kicsit előbb (Ő azt mondta 14:30ig suli,tehát olyan 13:30 körülre gyere át) és akkor gyorsan megnézzük milyen magas kell és össze is dobom gyorsan .meg hozzá pillanyatragasztót is
írd be még 2x akkor biztos lesz
Biztos?
elsőre is felfogtam
Híííííííí! Ismétlés a tudás anyja!Csak nyomatékosítani akartam a dolgot!
Nem tom 10-re megyek utána bóóót.Szerintem 11-re itthon vagyok.
Nem tóm 10-re megyek utána bóóótba szerintem 11-re itthon vagyok.
meddig intézed a frézi biztosítását?lehet már csak utána megyek
Mi van pupákok mindenki alszik?Vagy dolgozik?
Nekem a kocsiba meg TWR-van!Hú az mi? Te walószínű Roncsratörsz?
ahogy a videóban láttam: twt,és ez a lényeg
(two wheel technology )
Gery hol a picsában van? Betört egy bankba oszt kaptár?Vagy az asszony ilyen rövid pórázon tartja és úgy gondolja rossz hatással van rá a fórum.
Na jól van befejeztem a tüskéskeedést "de köcsög voltam" Mindenkinek jó a motorja egyik ilyen a másik olyan ,de motorok és ez a lényeg nincs különbség!
Ebben igazad van többnyire igen!
kocsiba is jobb ugyanolyan ccm-ben a v6 mint a sor4
Az nem a munkahengerek számától függ!Még mindig nem válaszoltál a kérdésre.Pedig ha jól emlékszem fősulira jársz (jártál?) nagyjából szakirányban.
Azokat én is szoktam vinni csak nálam kicsit átformálódnak.Lehet alakváltók!
nemtudom a rendszer melyik része teszi ilyenné,1-2 gépet megültem már de az abs-es új vfr-hez hasonlítanám,azzal álltam meg ilyen hamar utoljára.
persze ebben benne van a ppower 2ct.
Neked is csak azt tudom mondani ,hogy nem azt mondtam ,hogy idom nélküli hanem ,hogy nem örülnék ha elkapná.