Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5.-be barátom! 5.be mert nincs több sebesség benne.
Hidd el Kalev,hogy ki tudnád,minden egyes előzésnél...
azok is szoktak úgy hallottam elég nagy tévedés van 2 fékpad között,de mindegy mert pontosabb mérést úgysem lehet.szóval az jó.
Szerinted miért mondtam biztosan ,hogy álj ki ellenem és miért mondtam ,hogy ICE mellé is odaállok.Gyerekek ez márka.
Akkor ehhez mit szólsz?
http://www.motorcyclespecs.co....
hát mér,ha az egyik jobb már nem is mehetünk?
Bogyóval is fogok hamarosan,ő csak annyit kért h tartós 120at tudjon utazóba a motorom,azt meg lejtőn lefele hozza
amúgy nem hat meg se a 108 se a 138kw,én nem tudnám kihasználni a mostani tudásommal.meg ezt cseszneken is könnyebb lesz pakolgatni,megnézem azt hogy bírja az fzr
keréken meg 124 kw...
Ha hazudok akkor a RED-BARON monitora hazudik!
Hááááá lepke fos! 126NM 4000-9600-ig bár az enyém kicsit nehezebb 236kg -de én csak 67kg vagyok! Ja és bocsi 1989-es vas
és menni akarsz velem egyet? akkor azért ezt gondold át!
113 NM...és 208 kg menetkész tömeg...
lemérted?az elég komoly úgy
Húúúú barátom itt valami sántít.Neked egy 2008-as ZX-10R-ed van igaz?
Az enyém keréken 98 KW nyugodt lehetsz.
szerintem meg mindenki nézegesse ago oldalát miután lemérette a sajátját keréken...lehet páran meglepődnének
én belenyugodtam hogy 70lovat tud a motorom a 115ből,de azt legalább esőben is
mentem egy csóró q5 után (quattro,180le 320nm@1500-3900) és visszakellett váltanom 6ból 50nél hogy simán legyen meg az előzés.ez van
Na azt a 100-ast vedd csak le belőle! én tudok szorozni de arra vagyok kíváncsi te tudsz-e? És mennyi a NM a tehenek kedvencében?
Ja lehet!Jól van nem ám bevered a durcit.Nem személyeskedtem.
Hát,nem sokkal több... 138kw...na számolj!
Egyébként mellesleg súgok!A kora,a gyerek,mert ott a kocsim is és mivel ismerős csinálja jjjjjjjjópper ként lesz bent!
nem vagyok hülye.... tudom, egyébként meg nem nagyképűségből de jobban motorozok mint pár "nagy motoros" akkor azok mik elhervadt fülűek?
Na mesélj menyi a pacija a tiednek?Kezdem én az enyém 108KW na számolj!
zöldfülűre nem a motorod márkáját értettem hanem a kor jogsi stb.
Talán mer' a zongora ennyivel gyengébb...
nem kawám van, köszönöm