Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem nincs, de nem is adom el.
nekem is van grexem ....csak én nem adom el
nekem van grexem,az adás vétel topicban volt
hali...
van valakinek eladó sisakja?olvashattam én itt ilyet? grex...
Biztos egyszerűbben megérti!
azt is elmondom.a kép a csokinak van .le akarom szedni a felső kiflit,kiszedni a lámpatartó konzolt és kicsit alakítani rajta mert elég csálé
Azt tudom ,hogy mihez kell ,de minek akarod te azt basztatni?
inkább mellékelek ábrát
Akkor majd legközelebb le rajzolom neki.
de most végül is mit akarsz csinálni?
maj fölhívlak akkor a délután folyamán
Na látom már leírtad! Csokinál nemcsak a helyesírással vannak óriási problémák,hanem a szövegértéssel is!
tudom h neked van.tudom h 28at mondtam neked.de a Dzsimbó itt lakik 2 utcányira és rá tudom nézni a 27est.neked meg ki köllene jönni.ha nem lesz jó rá a 27,márpedig valószínűsítem akkor kellesz a 28al
És aminél beljebb van a csavar feje? Arra hogyan rakod rá a fogót?
Valamikor délután. Megcsörögjelek?
de nem azért nem megy rá a kulcs mert el van nyalva hanem mert be van süllyesztve a fej!
27-van more ,de nekem azt mondtad ,hogy 28-as kell!Direkt kérdeztem,hogy biztos nem 27-es mert a 28 nagyon ritka!
azzal megnézem .mikor vagy otthon holnap?
nem ihatok rendesen mer az audiba nem lehet
a vizpumpa fogó minden csavart megfog mer univerzális
van mikor már szét van verve a csavar feje és nemtudom meglazíttani mer nem megy rá a villáskulcs vagy elfordul rajta akkor előkapom a 2 colos svédfogót
eddíg minden csavar kijött előbb vagy utóbb
Szerinted ha csillagkulcs nem megy rá,akkor a fogóval meg lehet szorítani? Kezdek aggódni érted csoki! Iszol te rendesen?
vizpumpa fogóval próbáld
Ha a 27-es kulcsot rá akarod próbálni,azt tudok adni.
az h faternak van 27-es kulcs,de úgy emlékszik meg látszik is rajta h kicsit meg van köszörülve mert neki is speciális méret kellett.és elvileg az rámenne csak nincs hely.de az is lehet h rámegy a 27 is
mennyél rendszám nélkül
amugy kérdezd meg a foregont hogy ő hogyan motorozik jelenleg
A lényeg hogy megvan! Én is voltam már itt,nem volt gond!