Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a környéken ott volt,azt viszont honnan tudnám hogy melyik az eleje
nem gyanús, h nem volt a környéken Lidli?
hát nekem ugyanúgy nézett ki mind2 rész.sőt ahol először megálltam még kocsik is parkoltak,ezért gondoltam(én hülye) hogy az parkoló
meg kiderülne hogy motorod sincs
amúgy kösz az infot.és jogsi kell-e?(logikusan nem kéne...)
És mi az a szívesség? Azért nem teszek fel képeket,mert nem szeretem ha megállítanak az utcán a rajongók!
Jimmy tehetsz egy szivességet.... a te képeidet elnézve pedig . .
Itt már senki nem mer a kawára mondani semmit. Ahogy simo képeit elnéztem,annyira nem vagyok befosva a veréstől!
Úgy szokott lenni,hogy kimész,feliratkozol egy embernél hogy melyik motort vagy motorokat szeretnéd kipróbálni,kapsz egy időpontot,sorba állsz,vársz,vársz,vársz,és egyszer csak a kezedbe nyomják a motort. Mész két vagy három kört a cross pályán,aztán megállsz és átadod másnak a motort. Aztán sorba állsz egy másikért,és kezdődik minden elölről! Azért csak 2-3 kör,mert más is szeretne motorozni,te meg úgyse tudnál többet menni,mert puding vagy!
merre van mindenki?
jééé egy marcsi hasonmás...
megtaláltad az ikertesóm?

király lett köszyyy
sajnálhatnál azért egy kicsit.. mert tee 6órát dolgozol még én 8at sőőőt még aludni se hadják a embert éjszaka meg reggel igy meg aztán pláne nem vagyok vmi fitt...

megint kezdődik a kawa elleni harc figyu simoval leverünk mindenkit mint a szar
bikerina
édes drága aran bogaram .a Lidli parkoló mondd neked valamit ?

egyébként ugye ki kell kötni hogy nem ér ott teremni és elbújni a pontosan érkezők elöl majd,mert erre is volt példa a történelem során...
ja hogy így adod elő? .a nagyfiúk meg motorral mennek .

(azt mondjuk elfelejtetted említeni h szombaton nem dolgozol )

estét elmebetegek...
pi..áért irtok ennyit.. csupán fél órámba telt visszaolvasni..
no vasárnap a lidl (biluxnál) parkolojába talizzunk... és ha lehet olyan 1körül..

exet imádom hiába nagypapi..
a kisfiuk meg szotfogadnak és vasárnap kitolják a kawát a lidl parkoloba és viszik anyát egy-két körre
amugy decembertől már én is hétfőtől vasárnapig dolgozom szal meg tudom érteni foregon bácsit
Szia!Nem tudom aktuális-e még és milyen eladói állást keres a bnőd,de a Plázában,a Cosmosban van felvétel,ha érdekli a dolog.
tudd meg, te vagy itt az atyaúristen,te mindent tudsz.
honnan a faszomból tudjam?szted voltam már ilyenen?azt se tudom hogy lehet -e menni velük vagy mi ez egyáltalán
jóvanjóvan de mi lesz pontosan.mennyit mehetek más gépével ez a lényeg
mert a másik nyíltnapra elég jó ajánlatot kaptam
értelmesen társalgunk csupa hasznos témáról
gyere velem el és akkor mi ott leszünk
...zzeg, mennyit bírtok Ti írni....egy kis időre elmegyek a géptől és mire visszajövök 2-3 oldal...
én ilyen szarokat nem tolok, maximum alkohol
megint az kokain,mi?