Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 10W40 jó addig, amíg nincs húúdemagas hőmérséklet, használd úgy, talán nem csipeget belőle sokat.....nyáron meg ha pályázol, vagy széjjelpörgeted a motort, akkor jó lesz az 50-es.
De utánakérdezek Neked, hogy mi történik, ha kevered.
Vagy próbáld meg eladni, valakinek a 10W50-est és vegyél helyette 40-est.
szted miért mondatam h ketten vagyunk .úgy értettem azt h rajtad kívül .a végtelenül aranyos bájkörína mögöttem fog csücsülni (amíg fel nem könyörgi magát a Kawára ), uh amíg nem húzok egy kövéret addig jön velünk...utána meg csak lobog utánam .foregon bácsi dolgozik .

dobd bele a Dunába.attól tiszta lesz
6000 km -alatt evett meg kb fél lityit
Nem csodálkozok...dehát ha annyira döntögetni akartok, akkor szereljétek le a sztendert.
Amúgy meg sosem az a lényeg, hogy mekkorát döntesz...volt már olyan, aki nagyobbat döntött, mint én, aztán a köv. kanyarban meg a sóderban fetrengett...akkor megérte nagyobbat dönteni?
Aztán olyan is volt, hogy én azt hittem, hogy mekkora király mélyet döntök, aztán belül a hasam alatt meg elment a kolléga...
jó akkor te jösz gege is , foregon bácsival nemtom mivan bájkörína is biztos ottlesz ,megyek én is ...
akinek meg még van kedve az majd azért jelezze
(monnnyuk én az időjárástól függök ha esik akko biztos nem megyek mer rikító zöld felniről mocsok nehéz leszedni a ramatyot nameg ha apám nem adja oda a kocsikulcsot akkor nemtom kiszedni a motort se , de ez má bonyolult )
5100-as 10W40 és 10w50 van flakonban
FIGYELEM MOTOROSOK!
Motoros túrát szeretnénk szervezni 2010 júniusában.A táv nem lesz túl hosszú, a sebességet pedig úgy választjuk meg, hogy mindenkinek megfeleljen.Aki jelentkezni szeretne, az megteheti itt a fórumon, illetve szóljon nekem (06-négyezerötszáz) vagy excatx-nek (09-nemveszünksemmit).Pontos részleteket majd még a túra előtt 2 évvel közöljük, hogy legyen időtök felkészülni rá.Addig is érdemes nézegetni a honlapunkat: vévévépontmitu-domainponthu

Széles utat!
üdv dhfear

Sztem ne keverd.De ez csak az én véleményem, nem muszáj rám hallgatni, nem vagyok überokos, én csak azt mondom, hogy én nem keverném.
Most melyik van benne?
Igen !
csodálkozol?az enyémnél már a kanyart mikor meglátja leérnek a sztenderek,pedig ha csak a lábtartón múlna akkor menne 60 fokig mint a gp-ben
Úgy érted, hogy a 10W40-et és a 10W50-et keverni?
Jah, hát attól függ, mi az üzemi hőmérséklet...
Közúton, nyáron megvoltam 75-80 fok körül...idén nyáron, a pályán 84-85 alatt nem volt a pályán, amikor meg legurultam, a boxutcában hipphopp 92, aztán meg már hallottam is, hogy bekapcsolt a ventillátor...

Mindenki az én motoromat akarja döntögetni?
Hát legyen, jövő nyáron bérmotorozás a Pannonia ringen, 50.000-ért mehet 20 percet vele bárki, + ha töri, fizeti.
Na?
Lehet regisztrálni!
hát h üzemi hőfokon egyforma a kenési tulajdonságuk.ezt írták .valami 10 volt a szám.

mingyá meglesz a térkép.

döntögetném én is a motorodat .bal oldaláról a jobbra.csak kicsit karcos lesz az idom .nem baj?
Hali!
Gs 500 -amba Motul 5100 10w40 -es került most. Viszont apró hiba folytán 10w50-est hozott cimbim töltögethetek utánna ha netán elkezdi csipegetni?
hát nagyon ne kérd meg az árát mert tudok helyeket a városban ahol 5 pénzért döntögethetek...
Nemneeeeeeeeeeeeeeem, csak 20000-ket csomagoljál.
Sokat, sokat.Csak nem akarod azt mondani, hogy nem sokat ér a motorom?Hát azt szeretnéd döntögetni...
Ezt most nem egészen értem, mit akartál írni.

Hogyhogy csak Te dolgozzál?
Hát ezt már megbeszéltük!
Dehogy lesz kajálás!Se semmi!Abban maradtunk, hogy mindenki leteszi nekünk a lóvét, aztán mehetnek amerre látnak, a saját térképükkel.
a bordásat nehéz elfüstölni amikor elkopott...
kevesebb minden törhet
inkább lego igazi anyagból mint egy összeálló papírmasé
általában slick,de volt bordás is
akkor milyen összeget készítsek papír 100asból,papír 200asból,schillingből,1 és 2 forintosból össze?
ha szereted a lego-kat fogadd el tőle
mármint üzemi hőfokon ugyanaz.nem amikor melegszik.

persze megint csak én dolgozzak mi ?de tudod mit mingyá megszervezem a túrádat.kajálás legyen benne?
Sztem jobb lesz a készpénz, mint ellenérték.