Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bár ahogy nézem mégicsak ('90.szept. )
te ha még egyszer "lekisfiú"-z valaki akkor az megnézheti magát b..szátok meg , nem is én vagyok itt a legfiatalabb...
Nalátod. Néha jól jön az öreg a háznál... nem Marcsi?
Busába kell, túrázni használjuk, eddig castrol 10w40-et kapott, abból csipeget. Motulból is 10W40-re gondoltam, kérdés, hogy 5100 vagy 7100 legyen? Hatezrenként cserélek olajat, ezen nem akarok spórolni.
Jah, a legvénebb...ezt már a Marcsival kiveséztük.

Nem is kellenék neki....csak a kisfiúkra bukik...
Pedig ha tudná....

Nos, nekem személyesen nincs.Én még nem használtam.
De, nyilván, mint más ez sem egyszerű kérdés...
Mibe kell?Hayabusába?
Mennyit hajtod?
Hogy hajtod?
Szóval....nem eccerű.
A Dodor használt Motul olajat gixerbe és neki nagyon jó véleménye volt róla.
Sokan használják, akik pályáznak, mert bírja a nagy terhelést....
De nyilván, mivel full szinti azt szereti csipegetni is a motor, tehát néha utána kell öntögetni... evvan...
De hallottam már olyan véleményt is olyantól, aki pályázik, hogy mivel minden pályap után csere, ezért jó a MOL olaj is, ami olcsóbb...és neki sem volt panasza....szóval ez sokmindnetől függ.
Milyenre gondoltál? 10W40?

korrekció: "egye fütty" , nem egy.

Jóvan egy fütty....mégcsak terv, de elképzelhető, hogy nagyon jutányos áron hozzá tudok jutni egy monster-hez, (amikor kijött, még fiatalka voltam, nagyon tetszett és tetszik most is)...de ez még nagyon kérdéses....meg függ attól is, hogy milyen állapotban van a motor....viszont kipuff kell rá és nyilván minél olcsóbban meg akarom úszni.
Számolgatok, agyalok.
És mivel (itt most az egyik szokásom) kedden, csütörtökön úszni járok a GYÁÉV-be, megláttam, meghallottam az SV-n a kipufogókat, ezért érdeklődnék, hogy mi a helyzet, milyenek, mennyibe kerülnek, stb. stb.

Így má oké, Gyuri?
EX! Mivel te vagy itt a legvénebb, a te bölcsességedre & élettapasztalatodra van szükségem: Motul olajjal van tapasztalatod?
Késő... bekerültél a körbe, nincs visszaút! Innentől szoros megfigyelés alatt kell élned, a győri fórum minden lépésedet követni fogja, ne is próbálj meg tenni ellene .
Méghogy beszámolni a tervekről... A mindennapi szokásaidról is jelentést várunk .
Köszönöm szépen Marcsi, de nekem elegenő ha valaki megmondja, hogy milyen kipufogó van az SV-jén.
Vagy majd ha holnap megyek úszni és ott lesz a motor, akkor megnézem, vagy megkérdezem tőle.

Óh, de jó...egy ártatlan kérdésből....és már a fél győri motoros fórum ezen dolgozik.

Hadd ne kelljen már beszámolnom a terveimről. Amúgy a maxirobira is kell kipuff...csaknem marad az óriás gyárival. de csak valami szolid, amivel a műszakin is átmegy.
Az meg maradjon még titok, hogy milyen 5letem van még arra, hogy elköltsem a pénzemet és milyen V2-es-t gondoltam beújítani...
Kenyeres Réka keress rá iwiwen.. exosztálytársam
1X mentünk azzal a csajjal 1 darabon... Ismerős ismerősének az ismerőse, ahogy ez lenni szokott , estére megérdeklődöm neked a kipu típusát.
Múltkor még vmi robogót emlegettél utcára .
Nah, még mielőtt...
Nem akarok kipufogót venni, nagyon jó kis tri ovál van az én motoromon és amúgy is yoshimura mániás vagyok.
Illetve van még 1-2 ami tetszik....de nem igazán érdekel, hogy hány lóerőt tesz a motoromra, mert az is bőven sok, ami benne van.
Majd ha valaki kimotorozza belőle, ami benne van és egyenletes köridőket tud menni, akkor érdekes lehet, hogy körönként hány tizedmásodpercet hoz egy kipufogó, vagy rendszer.

Én egyszerűen tudni akartam, hogy milyen kipu van a motorján, mert tervben van másik motor utcára, de arra valami kis szolid kipufogót akarok, nem akarok az utcán is füldugóval motorozni, mint a pályán.

Dehogy hisztizek én!
Mi az a sárga Megamen?
Nehogy megint azt írd, hogy a holdon élek!
gyuri neeeeeee inkább szervezd a gixxerest
Még nem is vagy olyan régen egyedülálló . Hogy lehetsz ennyire kiéhezve?
nincs bírónő
a simo más.... kawás és nem 10éves és remélem nem szüz...
van még kérdés?
akkor Simo hogy került a körbe?
jaaajjj baszki rám esett a plafon....
Pesten még jo h van jobb ne hülyéskedj... és én nem 10 kis szüzkisfiukra bukom...
Hát látjátok,most megismertétek a jószívű (igazi) énemet is...
Ha feljössz pestre mutatok jobb helyeket a laposnál.az kielégítené a türelmetlen(rosszmájúak szerint pedofil) igényeidet,mert még 10 éveseket is találhatsz ha ügyes vagy
kalev, kalev,kalev...
még akkoris ránk gondolsz mikor totálon vagy? de drága...
ma lapos vki?
azta írtam este?
remélem mást nem utólag kell megtudnom,bár most reggel 5en már össze tudtuk rakni viszonylag a történteket nagy nehezen
bulizni meg akkor megyünk amikor akarunk,itt mindig van valahol valami
Na, visszaolvastam mind a tizenegynéhány oldalt, amit termeltetek, a kipufogókhoz csak annyit, hogy én a saját motoromra nem tennék semmilyen "sufni dobot" .
Érthetném ezalatt akár a vipert, martint, finstert, raptort... Nem véletlenül kerül annyiba egy Arrow, Yoshi, Akra dob/rendszer, amennyibe... Európában az Arrownak volt először kipu fejlesztő központja... Az arra fordított összeget nyilván vissza kell hozniuk valahol... Az olcsó dob gyártók, csak ezeket próbálják másolni. Kisebb-nagyobb sikerrel.
Mindenesetre szerintem elgondolkodtató, hogy hogyan ajánlhatja a Viper ugyanazt a dobot a GS500E-re, mint a Hayabusára?