Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már 1 pár oldallal arrébb észrevettük .most ne kezdjük el megint .én várlak msn-en
dehogyis.. csak qva kiváncsivá tettél tudod én türelmetlen vok
mer én mindig csak ilyenkor vagyok jó mi ?
hol az ajándékom?
legalább gyakorlod 1 kicsit
baszátok meg h lehet ennyit irni most megint 1órán keresztül csak olvasgatok..
cross sisakja van öcsémnek
hát páncélom van csak, de hát faszom a sima túra csizma meg a cordura gatya tuti nem jó?jó hogy nem csak cross sisakkkal lehet használni ....
hát azért egy új mocinál 2-3 évesnél nem hiszem hogy számít a hajtókar meg a dugó, szal marad a gyertya 2 gyertyáért meg még mindig nem éri meg
csak akkor tesztelhecc cross motort ha van páncélod, csizmád meg minden féle hülyeség
azt nem tudom hogy a túracsizma+cordura kabát jó e oda
amugy én elmennék veled, nincsen messze
van komplett cross cuccod ? (páncél,gatya,csizma...stb) "a teljes védőfelszerelés elengedhetetlen feltétele a motorok kipróbálásának" .lehet h +2 gyertya nem olyan sok,de +2 hajtókar,+2 dugó már igencsak megnyomja.nekem a kövi biztos h sor4 lesz
nekem nagyon teccik a honda vt 250 spada csak nagyon ritka
a v2-nek karaktere van
nah menjünk már el erre vagyis jöjjön el velem valaki úgy is menni akartám már ilyen gépekkel is
én is erre gondoltam de engem csak a szervíz érdekel de most ha csak 2 szem gyertyán múlik akkor azért az nem mérv adó
szerintem a javítás és szerviz olcsóbb mert mindenből fele annyi van a blokkba (gyertya, dugó, stb...)
mondjátok már meg nekem hogy egy v2-esnek olcsobb a fenntartása mint egy soros négyesnek?
mi fasz? engem ez érdekel? pontosan hol is lesz ez ? meg miből áll ez?
szombatonn suzuki tesztnap leszz pannonhalmánn
mennyünk oda ingyen motor, ingyen benzin
csak nemszabad semmit tönkretenni mert az drága mulatság
majdnem sikerült.650es SV .de a többi stimmel
halijah ő ott dolgozik a gyáévbe,azt hiszem masszor vagy mi is és bazz 21 éves és 600 sv-vel nyomja, igen laza
nem igazán.az elején ráfogok aztán kitart a végéig.meg úgyis csak a végső stádiumban használom,és nem az alapjárat felöli részre gondolok...
amúgy a béla senkinek nem engedte meg a DRZ-t
A sajátja bazzeg!