Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A motor színét nem láttam, sötét volt.
Elvileg felvettelek Skypra.
hmm .ha piros SV akkor tudom h ki
Óh tévedsz barátom, nem terveeztem összejövést.
A kabát mellén meg két dudor. Sajna nem,de ha össze jöttök,egy egész alakos aktot kérünk!
Sziasztok!
Ismer valaki egy szőke hajú csajszit, akine SV-je van?
Ma láttam a GYÁÉV uszodánál...2 karbon dob van az SV-n, a csajszinak meg piros-fekete színű dzsekije van és egy bika van a hátán...
Gondoltam, mivel ott láttam, valszeg ő is győri.
Gedeon,megy az emil. Nyisd ki az ablakot,mert fénypostával megy!
Ó tényleg motoros társadalom!Rohadtul nem ide tartozó téma ,de gondoltam megkérdem.Az asszonynak esetleg nem tudna valaki egy eladói állást ugyan is az.
Vasárnapot még nem tudom.
miféle vonal?
csak utána kicsit letértem az útról és elcsaptam 1-2 házat .mondjuk most h túrják a körforgalmat inkább levágom kis ívben balra ...de
Most nézem,hogy milyen helesen berajzultad a körfogalom ívét!
A vonal útnak nem egyszerűbb?
Igyál valamit,mert mocskosul remeg a kezed! Ilyen vonalat szoktak a kutyák pisálni!
Én 20 percet szoktam könyörögni a lányomnak mire kiszáll a kádból. Az asszony kétszer szól neki,aztán kint van. Nem értem én ezeket a dolgokat.
én erre megyek melózni...na persze nem ilyen görbén
hát ...megetetni még megetetnélek,de a fürdetést kihagynám .vasárnap után nem akarod 24x-re is elrakni a motort?
Rossz felé megyünk melózni? No de kérdem én: menjek a 19-esnek? Olyan egyenes, hogy elaludnék mire beérek és kiegyenesíteném az Audis körforgalmat.
Az hogy 2x ment arol nem én tehetek már megint fos a freemail mint mindig!Mit segítenél mosogatni?
arra értettem h 2x megy .ha kihagynád a 2 fórumot sokkal egyszerűbb lenne az életed .mé nem szóltá h segítsek ?
anyám azzal próbált munkába menni ...rossz felé mentek melózni én mondom .én nem találkoztam semmi zavaró tényezővel
Ja hát szegény másfelé nem mehetett. Azért kell a rutin csuklósbusszal az S-kanyarból visszatolatni...
Ne baszogassál!Nem mindegy ,hogy fissza vagy vissza?A lényeg ugyan az!2 fórumon nyomom egyszerre közben fürdetés etetés mosogatás!Asszony nincs itthon.
3-kor még az M1, győri elkerülőn kolbászoltunk és onnan mentünk Csesznekre. Elég későn indultunk, de azért jó volt. Legalább az út nem csúszott. Ma meg mintha tavasz lett volna. Ez az egy jó dolog van a globális felmelegedésben.