Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ó akkor nekem még van egy csomó időm hogy a szintjére kerüljek
Viszont a V2 sokkal többet fogyaszt .
És mi a baj ezzel? Annyi idősen volt nekem is az SV-m asszem .
na jól van.ne hisztizz annyit.majd megkapod a sárga Megamen-t karácsonyra .

írtam neki e-mailt.már csak várni kell h válaszoljon.ha elfelejtene írni,akk jön a B terv .
kipuban ajánlhatom a Viper-t...magyar srác csinálja a tóthoknál...Hornetemen az van és über a hangja..ha érdekel....
http://hu.viper-design.sk/

ilyen az enyém...
a nagy bicikli az állat...zsír...
Cöcö.....Már miért élnék a holdon?
Mert nem tudom, milyen az a spanyol matrica?
Utoljára ilyen fényezést asszem 2005-ben vagy 2006-ban láttam brno-ban, a gp-n, a boxutcában, akkor még volt ilyen fényezésű yamaha asszem....de megkeresem a képeket, hogy bizti legyen.
Az ilyen méretű motorokat pedig utoljára 16-18 éves koromban nézegettem ...az meg már nagyon rég volt...
Azóta szelektív lett a látásom...
Tehát bocsánat érte, hogy nem tudtam, milyen a spanyol matricás aprilia.

Engem igazából a kipu márkája érdekelt volna...mert csak annyit láttam, hogy karbon ovál és szép, ámde V2-es hangja van.
Megkérdeztem volna magam is, de mire odaértem volna hozzá, már elhajtott...
Nem, nem elég annyi, hogy valami, amitől picit erősebb....
MEGTALÁLTAM! Ez volt az a bizonyos árok,a második képen meg a Béla ahogy próbálja rávenni magát arra,hogy átmenjen rajta! A végén állt az aljába vagy 20 percig az iszapba.Még kérdeztem is tőle,hogy kiszedjünk hanyistók?
Szerintem nem fognak szólni a kabátér,meg a páncélér sem. Mindenki a saját felelősségére használja a motorokat. Az utolsón volt olyan gyerek a ki farmerban ment.
Egyszer azt mondta azért nem tud átjönni egy mély árkon,nehogy tönkremenjen a teleszkóp! A 250-est is kértem tőle,azt se nagyon akarta oda adni.
ha biztosítasz szálláshelyet megyek amikor akarod ...csak ne a kukába ágyazz meg .
ráér este is...
még most az elkövetkezendő 2 órában, v ráér este is?
valószínű,mindjárt hazaugrok
ma este vki lapos?
na de milyen kedd? ...van ahol minden nap az van...csak sajnos nem nálunk
kedden bulizol? miket meg kell tudnom... mivan itt kérem minden nap buli van?
és akkor minek jössz ide?nézegeted a képeket? .na menj igyál még párat,mert látom nem ittál helyettem

bazzeg esküszöm h egy betűt nem látok most
hihehetlen mire képes 10 sör mellé pár viszkikóla
no comment..
lemaradt . .
nyílván a középsővel el is bírna
1-2 Kawa...de csak bikerinának
egyszer az életben kattints már rá TE az én nevemre
én is várlak...