Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kinek a felesége van a tihinél?
Erre csak annyit,hogy a nyuszika egy igazi jellem. Egész nap a fűbe ül,és mégse szívja el!
Na ez biztos nem így van! Én nem ismerem a csajt,de az almát meg a barátnőjét igen. A tihinél,meg a felesége szokott lenni.
én Jamaikára gondoltam,de ha az erdőben is lehet 'tépni' akkor megyek
normál tempóban megyünk majd,csak ne rinyálj annyit .megyek elöl mi aztán nem lesz problem.da?
kalev te is szoktál újjat fogni a gázkaronn?
Akkor én mit mongyak engem egy mocsok nyugdijas a múltkor be előzött egy járó kerettel!
A pasija aszem az alma és tihinél dolgozik de nem biztos.
ja és különben is mondtam már a ti hibátok,ha nem akarnátok gyorsabban menni l.t-n kívül mint amit tud ez a jószág akkor benne lennék mindenbe,de hiába mondta Simo is hogy jó volt a tempóm azért én jobban küldtem volna neki,csak így is már 3szor volt körbetekerve a gázkar
találkozzunk
aztán szerinted azon kívül mit kezdjek az elemes bringámmal?városban is csak a nagymamákat hagytam le
Erdőbe? Találkozunk cseszneken?
...te menj amerre zöldet látsz ...és hozzál nekem is belőle .NEM a városban fogunk menni .
szóljatok nekem is ha buli van vasárnap
úgyis dh-val már jól összeszoktunk vezetési stílusba...
Hát egy darabig úgy nézett ki! Fejtetőn jött lefelé egy sirató falon,aztán egy kicsit felkapta az olajat. Irtottam a szúnyogokat rendesen,annyira füstölt!
mivan 2 ütemű lett a KTM?
És kijön rajta a füst? Ej ha láttad volna az enyémet vasárnap! Úgy okádta a kéket,mint amikor régen a trabanton rajta hagyták a szivatót!
Már meg is vagyok.
kösz
ember...te a holdon élsz?

megkérdezem neked.igaz már vagy 3 hónapja nem írtam neki,de majd megmondom h egy nagyon kedves ember kérdezi . "egy olyan kipufogorendszere vagy milye van amitől picit erősebb" - ennyi nem elég a kipufogókról?
Nah, akkor helyben vagyunk.
Azt is tudod, milyen márkájó dobok vannak az SV-n?
Nem tudom, milyen az a spanyol matrica.....
előtte a spanyol matricás RS 50je volt kék neonnal.nyáron csinálta a jogsit .igen győri.a pasija is motoros.
Yesssssssssssssssssss, ő az!
Nah, akkor mégis győri motoros.
csak nem ő az?
.akkor nem sokat tudok segíteni...de most megnéztem én ismerem ...sőt bikerina még jobban ismeri