Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább az övéi közül adná azt amelyiken a legpuhább gumi van
Pedig nem esz meg .
EX olyan lesz, mint az üvegvisszaváltó... visszük a beállt gépeket & busákat kapunk értük .
ha megtudod ugyse jössz köcsi.
fót.pest+20km K-re,győrből 140 kb...
hát egyébként bevallom gyáva lennék egy busához
hol quadozol te buza?vigyél engem is akkor
Igen persze, csak addig állj egy lábon az nsr mellett, amíg oda nem érek az új busával.
hu akkor én is 5100as 10w40et rakok az nsr-be,de ha ez megy tönkre remélem ugyanúgy megtéríted(busával)
Az évek meg a rutin ... énis pont erre gondoltam .
Peeeeeeeeeeeersze....az én hibám....és veszek is Neked helyette egy másikat.... csak győzd kivárni!
Hát pedig remélem 21. születésnapjára az én bnőm is rendelkezik majd saját motorral... és eltüntethetem a hátsó ülés nyomát is.
Ezt fogom tenni. Mivel írásba adtad, ha mégis beáll, csak a te hibád lesz .
szombaton quadozok,ha tudsz jobbat megyek
ja nagyjából ráérek,csak az időjárás...majd meglátjuk,lehet nem bírom ki mégse idén és felrakom rá az "új" papucsot hátra
egyetem annyiból más,hogy vannak kötöttségek,de önállóbb vagy.
nah szombaton ha jó idő lesz ki jönne el velem Pannonhalmára?
ez de buta
nincsezzel baj csak 21 éves lány azért te is belátod hogy igen kevés nő motorozik és főleg kis százalákuk 21 éves én igen meglepődtem rajta
Hát látod....erre megint azt mondják az okosok, hogy ha "csak" utcán használod "normál" körülmények között, akkor mehet a félszinti....azt még kevésbé csipegeti, mint a full szintit....érdekes, hogy az ásványi olajokra ma már azt mondják, hogy ne...de nekem egy régi barátom, aki vérprofi és a Yamahánál dolgozik, azt mondja tuti az ásványi....csakhát az üzlet, a divat, a trendek....és máris a fullszintetikus olajnál tartunk.
Én már többször belemélyedtem ebbe az olaj témába, de mindig rádöbbenek, hogy milyen keveset tudok és mekkora a zavar...mindenki mást mond.
De az tuti, hogy azzal kárt nem csinálsz, ha gyakran cseréled.
Szóval nyomass bele 5100 10W40-et és majd megbeszéljük, mit tapasztaltál.
Beállni nem fog tőle az biztos!
az egyetem ezek szerint nem iskola ? vasárnap neked oké lenne? jeleleg 13°-ot és borult eget jósolnak
+ kis busát nem kell szétforgani, szal lehet 5100 10W40-is elég lenne bele .
nem is hogy a legfiatalabb vagy hanem neked még suliba kell járni,viszont senki másnak meg nem innen
mondjuk nem volt rossz időszak
Van 7100 10W40-es . Csak azt nem tudom, hogy érdemes-e full szintetikust venni...
Aszondják az okosok, hogy utcára 7100, de ha jól láttam, abból nincs 10W40, csak 20W50....ammeg sztem inkábbb alacsonyabb fszámhoz passzol....
Én megmondom az őszintét, bárkit kérdezel, mindenki mást mond...nézz csak bele itt a fórumba, ami az olajról szól....mint valami szappanopera.
Szóval én sem tudom megmondani Neked az okosat, de az tuti, hogy a Motul nem gagyi márka, abból beleteszed a 10W40-et, nem használod 0 fok környékén és 40 fok melegben nem pörgeted szét, 6000-enként lecseréled, tuti hogy nem lesz baja a motorodnak.
Én idén majdnem 1000 km-enként cseréltem... de az az 1000 pályán volt, csak magas fordulaton.