Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Velem meg jött szembe az Egresin a busz,de millióval!
Csak annyit hallok,hogy BLA-BLA-BLA-KOT-KOT-KOT! Nem kellenek a kifogások,egyszerűen csak béna vagy azt kész!
Nem teljesen ide vágó téma, de ez azért vicces: http://www.kisalfold.hu/gyori_...

Mi ez itt kérem, vadnyugat? Reggel majdnem megtorpedóztam a keresztben álló sündőrautót az S-kanyarban.
mi 5kor még úton voltunk.olyan 6-fél7 fele értünk haza...én nem panaszkodtam,de bikerina .mondjuk pulcsi kellett volna.vasárnap mikor?mi kb fél 12 körül lehettünk ott
Természetesen vasárnap is jártam arra. 5-re értünk vissza Győrbe. Nem volt melegem
vazze 2x feltettem,de nem tudják kezelni .aztán meg lusta voltam átkonvertálni uh most 1 ideig vársz
Na te aztán meg se szólalj! Köszi a videót,amit feltöltöttél! Tényleg fasza!
tudod valakinek dolgoznia is kell .vasárnap merre voltatok onnan ?
Volt ma valaki Cseszneken? Vagy csak mi voltunk Conorral? V2-től dübörgött a vidék...
megint elbasztál valamit? ...hát erre tanítottalak ?
Jimmy fissza küldtem emilt de úgy döntött kétszer megy mert köcsög!
értelmesebb lenne,mint megnézni az ETO parknál a lengyelpiacot
Ez az emil nem kopog,hanem ajtóstul ront a házba! Vagy ahogy a besenyő pista mondta,ajtóstul rontok a szádba. Margit a szádba vezető út,pofonokkal van kikövezve!
csak előre leszögeztem a gyengébbek kedvéért ...kérdezd meg bikerinától h jöttünk haza este fél 6kor Cseszneken .

vasárnapról még a héten értekezünk...csak legyél itt
visszatérve a hétvégére
milenne ha elmennénk hántára
rally verseny lessz vasárnap
Milyen emil?Nem ismerek semmilyen emilt legfőbb kép még nem kopogott senki.
gedeon,emil ment.
Én is csináltattam ott még mindig megvannak és viszonylag elfogatható.Csinálnak fémből és gumiból is.
Mind a kettő csinál,csak a gimex egy kicsit drága. A Likócsihoz ott kell bemenni,ahol a régi pecsenyesütő volt. El az utca végéig,és ott a bal oldalon lesz. Régebben ott csináltattam a gépekhez a csöveket.
Ez amit én mondok,az eto stadion után a gokart pályánál kell balra kanyarodni,abba az utcába volt a bal oldalon.De mondomén kb 5 éve csináltattam ott.Nem tudom még megvannak-e...
én úgy tudom hogy hidrolika csöveket a gimex csináll, de az valahol újvárosba van
Aha,bevittem az eredetit,az alapján megcsinálták.Akkor csináltak fém fékcsövet is.
Én nem!Arról nem volt szó ,hogy össze is rakjuk!Csak arról ,hogy szétszedjük.
huhh köszi az ötletet az igen zsír lenne az egészet kihozták 2500ftból?
Simo győrbe,a gokarpálya körül van,vagy legalábbis pár éve volt egy hidraulika cső gyár,nekem a régi 10-esemre ott csináltak fékcsöveket,a gyáriak alapján.A gyári 20ezer lett volna,ott megcsinálták 2500ért.Szerintem egy próbát megérne...