Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de a vasárnap monnyuk nekem is jó, aztán már jövőhét végére úgy is szar időt mondanak
totál félreértettél pont azt írtam hogy lehetőleg NE a városba, a cseszneki út meg már élvezhetetlen ilyenkor csúszik vizes stb és így sztem nem a tájat figyeled , hacsak nem 20-al mész fel de azt azért kétlem
Tök mind1,kilóra meglegyen a végén,azt kész! Az nem is jó szerelés,aminek a végén nem marad egy-két csavar!
lépj át RS fórumra oszt megtudod
nem összehányva jó ?elszórtan hever a garázsban...és 10 m-es körzetében
szerinted?
városba nem megyek többet ..főleg ezekkel a kalev "menjünk amerre zöld van" NSR-el és a foregon "én fel nem áldozom magam" CBF-el .ha arról van szó tudom hozni bikerinát is...bár lehet addig könyörögne, míg fel nem ülhet a Kawára .

Csesznek mindig élvezetes .legalább is én nem azért megyek,mert:'hopp itt egy kanyar,elfordulok lapon' hanem mert szép .amúgy vasárnap ráérek
És ki fogja összerakni?
Ja én szedtem szét neki!
Akkor mégis csak van neki,csak egy kosárba vannak összehányva a darabjai!
Mi van kis csávó?Apropó mi a francot kerestél te az RS fórumon? Már nincs is RS-ed!Ill. darabokban.
Básszkííí,mi van itt? Ez a győr környéki pedofil hálózat?
baszki mivolt itt ma
... izé hétvégére 12-13°-ot mondanak mit szólnátok egy közös guruláshoz? lehetőleg monnyuk ne a vársoban meg sztem csesznek se lenne tól élvezetes , de mittomén valamit kitalálnánk Szerintetek?
undorítóak vagytok .ide sem jövök többet .



mellesleg kalev: .Boldogot.Igyál helyettem is.ha meg nem ma tartod akk
valami olyasmi de nem a földbe... de ezt majd vele megtárgyalom
Földbe döngölted?
elütöttem csak nem kamionnal...
nagyon türelmetlen... gyurinál a pont...
te is elütötted álmodban kamionnal?
Nem pedofil, csak türelmetlen .
MotoStyling.hu-n nézted már? Vannak motor specifikus szettek + olyanok is, amit neked kell összelegózni, de sztem az felejtős, mer' hatalmas szívás, meg ha vmit elcseszel, elég nagy ára lesz.
Hamár cseréled, a gumi fékcsövet + felejtsd el !
nem vagyok pedofil megvan ő már rontva eléggé ahoz én nem kellek.. vagy igen
te pedofil teeee ...még a végén megrontod szegényt
http://www.youtube.com/watch?v...
remélem azért érzékelitek milyen motor van a vidin...
hát tehetek én róla? valahogy a kawák jobban bejönnek mint a hondák.. igazán nem hibáztathatsz...
meg aztán kisfiu párti vok