Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát az a baj hogy nekem is csak az első fém fékcső szett kerül 36ba és nagyvason még gumi fékcső sincs hogy megnézzem h az mennyi lenne
jajj ne má' mindenki kezdi.érzékeny kis lelkek
mit írjak ha nem bánthatok meg senkit?
Én nem csak ezért vagyok zseni!
Jóvan zsenikém,majd ha feltöltötted a két hete várt videót,akkor lehet beszólni! Szépen eljössz erre felénk aztán megnézel élőbe bazzeg!
mit leskelődsz?
egyébként zseni vagy ha egy konkrét személyiségképet össze tudsz rakni a 4 kutyás és 3 netes képem alapján
Na ez egy kicsit erős volt! De nem is erős,inkább vicces! Egyedül sikerült,vagy dh súgott? Amúgymegmenjetekapicsábaminnyábesérülökénis!
megnézném én is az adatlapodon a képeket
Azt írtam hogy én húzatlak. Bár lehet hogy te vagy olyan ügyes hogy tudsz tolni a kötéllel? Megnéztem az adatalapodon a képeket,mégse lehetsz olyan ügyes. Nem úgy nézel ki. Sőt,ki van zárva!
különben amilyen dombot megmásztok oda még az nsr-rel vagy opellal is el merek menni
azt már most megmondom h én senkit nem fogok megvárni,mert ottragadt valahol
ha ezzel arra céloztál hogy csörlőt is vigyek hátha elakadsz akkor tévedtél
Öööööö,akóó még egy M5-öt légyszi,meg egy új 300-as EXC-t. Asszem ennyi. De ez itt legyen ám hamar baszki,mert ha nem akkor nagyon csúnyán pórul jársz!

Van bakancsod tényleg? Tudsz benne menni? Na akkor menj a 3,14 csába!
nekem 15.600...de mondjuk nekem csak elsőt kell vennem
Hát akkor szerintem vasárnap gyere is velünk. Aztán ha esetleg elfáradnál,akkor majd én húzatlak,hogy ne keljen tekerned és tudj pihenni. Csak győzz kapaszkodni!
na gyorsan kérjél még valamit,mert hamarosan zárunk .persze .körültekintesz nincs-e a közelben egy erdész

nekem meg van 1 pár frankó bakancsom..mehetek én is ?
pinkmotors-nál kérdezd meg,én amit tőlük vettem eddig elég jó áron volt.meg más vasé nem jó rá?
most néztem baszki fém fékcső szett a motoromra kb 36000ft (nagyvason) kurva élet.. nem lesz így kesztyűm karácsonyra
na ma is tanultam legalább valamit érdemes volt fel kellni
van egy máuntin bájkom azzal szerintem bírnám a tempódat
egy régi cikkben csodaelektronikának hívják(szerintem alaptalanul) a jc 22-est mivel jobb mint a jc20as valamivel
Ez 5 pontos volt bazz!
Na ez a másik amit kikérek magamnak,én mindig okosan,óvatosan és körültekintően közlekedek az erdőbe mégpedig úgy,hogy a technikát is megóvjam! Jó lenne ha lenne itt valaki akivel együtt motorozok,mert akkor ő is tudná ezeket az állításokat igazolni!
és majd még jön a bikerina is aztán majd megkapom tőle is
b@zdmeg
és hogy-hogy utána nem motort vettél














bocs