Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azzal te max az Apriliát vezetheted .azon meg vagy nem előzöl (nemcsak a kanyarban máshol se) vagy simán beveszed a kanyart .bár most már másik gumi van rajta.mer ami az övé volt az van most a CB-n.

nagyon meleg van a takaróm alatt
ha idén megkapom azt a bizonyos kis kártyámat te fogsz hátul ülni és akk meglássuk h hátulrol milyen látod majd azt a kanyart mikor elözök...

ötletek?
arra a csészealjra célzol? "jó kaszni,jó sofőr,nincs kockázat" .miután megkapod a kis kártyádat rajta a:Vezetői Engedély felirattal egyből elfelejted h párhuzamos közlekedés meg blablabla .

ha gondolod én is jól fel tudom ám melegíteni
végülis nagy fehér tábla piros körben benne a 30.. nem is tudom mi lehet aztán én buktam 2* kreszből.. biztos az csak a gördeszkásokra vonatkozik

álmodozz csak az még ingyen van!
na mer?még le se ért egyik koptató sem jólvan? .csak zavart az az autó,mert lassabban ment a kelleténél .

bárcsak a helyében lennék
féljél is a youtubon is én nyertem. komoly? életveszély, nem tudtad h a cseszneki ut nem versenypálya?



amugy sikerűlt felmelegiteni mert volt vki olyan rendes h felmelegitette..
http://www.youtube.com/watch?v...
ti is fogtok behugyozni a kawátol...
de azért sikerült felmelegíteni őket nem?
huuuu de félek . "még mindig itt vered a nyálad" - te nem a youtube-on vagyunk .nem muszáj ám felülni rá .max legközelebb nem kell vigyáznom motorozás közben .a Csesznekes előzés hazafele mondjuk komoly volt
megvannak.. ugyahogy ... ez is a te hibád...
megkapod ne aggodj csak kerülj a szemem elé! lesz ám jajjgatás...és szégyeld magad h még mindig itt vered a nyálad! inkább ülnék egy traktorra mint a te biciklidre..pfff
hát igen...a kutya se akart jönni velünk vasárnap .lehet még találkoztunk is...legalább is vmi motorok jöttek szembe talán volt CBR is köztük .

én meg bátor vagyok és hülye ...de lehet inkább hülyébb mint bátor

jó nyaralást
Úgy értettem, hogy ilyenkor már ritkábbak az események, összejövetelek, esetleges közös gurulások . . . Egyébként még én se fejeztem be ezt az évadot. Vasárnap is mentem szűk 200 km-t.
De már öreg vagyok és félős, úgyhogy ha leesik az első hó, akkor elrakom a gépet.

További szép estét!
"Nem futok neki a falnak,mielőtt valaki megkérdezné!"
Ők viccesebbek
amikor Trabanttal mennek az is komoly:
Holló:-Megint nem tudom hol vagyunk bazd meg.
Szabó:-Hagyd a picsába!
Holló:-Én integetek, a faszom.
...
Holló:-Hú itt a végét el kéne kapjam.Figyeld ezt a lassítót megkeresem,azt baszottul elmondom utána neked...(lapozgat)...ja ez Egerbakta bazd meg.
Most mi van? Mi a gond? Már tudom is hogy a havernak csináltuk a hondára első féknek,mert lebontotta az elejét valahol az erdőbe.
picsába
mint mondtam a 'Kozsó' topik 1 várossal arrébb
Amúgy valahol árultak olyan szettet amit lehetett méretre szabni meg minden. Voltak hozzá idomok,meg cső is. Valakinek csináltunk mi ilyet,csak már nem emlékszem hogy kinek. Majd minnyá töröm a kis okos fejemet. Nem futok neki a falnak,mielőtt valaki megkérdezné!
amiket eddig néztem árakba olcsóbbak.pl nagyvason olajszűrő 1600 a pink-nél 1520 a lánc 25.100 nagyvason, a pinknél 22.700
Lelkem hold udvara ragyogja be a kis érzékeny lelketeket,és szívem sugara öleljen át benneteket! Így jobb?
köszi a tippet megnézem hátha van valami online webshopjuk vagy mittomén ahol tudok "kb - árat" nézni...
Mondjuk,ööö, semmit? Na?
akkor meghal a fórum .ez nem a 'Jó barátok' vagy a 'Kozsó' topik...aki nem bírja a kiképzést az elvérzik