Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

viccelsz?féltette tőled a motorját .azok után, h az előző ezüstfogaskerekeidet elnyaltad .tőlem sztem meg sem kéne kérdezned h átvigyed-e ...nálam ez természetes lenne
Ezt kikérem magamnak,még soha senkit nem hagytunk ott sehol! Sőt egyszer egy árkon kellett átkelni,még fel is ajánlottam a srácnak,hogy átviszem a motorját. Akkor még DRZ-je volt. A másik haveromét átvittem,de valamiért a béla nem akarta az övét oda adni. Azt mondta,majd inkább átszenvedi valahogy. Azóta nagyon sokat gondolkoztam rajta hogy miért nem adta oda,de nem értem a mai napig sem!
akkor még a 125-ös NSR-em volt (2008.aug.27) mondjuk azt nem értem hogy milyen csoda elektronikáról beszélt
még 2 óra
de az övé Kawa ...
veled én se mennék el ...még a végén otthagynál valahol az árok mélyén
Nem tudod mi van ezzel a Béla gyerekkel? Nem nagyon járnak mostanában motorozni. Egyszer vagy kétszer eljöttek velünk,de aztán soha többet.
hé és most nézem a képeidet még a szövegemet is lopod ...
te miről beszélsz? már az elején megmondtam hogy nem fogom "power"-be pörgetni a motort se egyene sben se kanyarban hogy kibírja hazáig a benzin , te meg pörgetted szegény motort mint őrült gumiban igazad van... levagy "reppelve" ennyi
neked "csodaelektronikás" volt,korszerűbb technika,és JÓ GUMI és így tartottalak.ennyi vagy,ennyi
mér te engem? " akko mirő beszélünk"
a kutyáim nem szeretik a részeg embereket
lehagytá'?akkómeg mirő' beszélünk?
heheh ez jó vicc volt
akkor azt mondom hogy ne nálad legyen
nemtom.én szervezem szerinted,én?
meglátom mit mond a többség és akkor annak az ellenkezője lesz
hol lenne ez a buli?
és motorral kell menni?
"több mint 3"
a másik kettő naplopót "észérvekkel" úgyis meggyőzöm( )
a többi fórumozó pedig önszántából vagy fizikai ráhatással csatlakozni fog reméljük
és mire céloztál ezzel a 3-assal ?1 biztos lesz ...a másik meg ha fel mer ülni mögém ill. épp nem lesz túl elfoglalva

nem tud kacsacsőrt a sportmotor.3as előtt az volt
az ezeréves fékolaj.hűtővíz az nagyon ritka hogy felforr.
olajam sült meg,mondjuk mást se kellett azon a pályán csak fékezni
mi lenne?ha én szervezem meglesz,ha te akkor nem,ennyi
a kérdés hogy jönnénk-e elegen( -3 )
...csodálkoznék ha egyszer valamit sikerülne jól csinálnod .inkább azt mondd mi lesz a szilveszteri gurulással ?
az NSR-re szerintem pont jó a gyári fék
egyépként mi forrot fel a motorban?
a fékolaj vagy a hűttőviz
fél figyelmemet elvonták és azt hittem a Simo írta amire írtam amit írtam
de ő meg se mer szólalni,tudja hogy ha akkor van fékem 1 körön kettőt kap tőlem