Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy nekem a földim a béla aki a 250-es suzukival versenyez
jajj ezt rossz előzményre küldtem
attól függ h hol az az ott ...és ki az a kettőnk .na majd nyáron meglássuk .bár az Apriliával jobban mennék...de remélem addigra már nem lesz az enyém .
mert utálsz ...úgy amúgy térdeid megvannak még?
nem tudom ki volt ott is béna kettőnk közül
emlékezzünk csak...
nekem csak 4.1-es a hangfalrendszerem .inkább valld be.nem mertél többet menni,mert féltél h elesel és építheted össze megint
nekünk 1 órával előbb sikerült elindulni (valaki miatt ).1 ideig jött mögöttünk valami kék motor.azt tudom h kézvédője volt.mást nem láttam belőle,mert úgy rezeg a visszapillantóm mint a duracelles vibrátor .aztán Ravazd-nál lefordult valamerre.
a fék a gyáváknak kell .nekem mondjuk jól jönne 1 duplatárcsa előre .de asszem maradok a fém fékcső-nél
szezon vége ...már akinek van szezon (ugye kalev ).egyébként addig is lehet ám ide írkálni.attól h valaki nem használja a motorját nem azt jelenti h analfabéta lett

amúgy üdv
ja ott kezdődött,öröm volt nézni hogy nekem felforrt 2 kör után ti meg mentetek még egész nap...
de a levegős rész az ettől független volt.mindenesetre 5.1 alá ne add
emlékszem már gokart pályán is milyen szar volt meg anno olvastam mennyit szoptál vele te is , hát kb rám is ez vár ...
hát én is fém fékcsőre gondoltam de lehet hogy csak sima gumi cső lesz belőle , mert szerintem már attól is jobb lesz , ugyanis most gyári fékcső van még rajta ('92-es motor )
nekem 1 telem ment rá a fék javítására.persze ez nem jelenti azt hogy addig nem mentem vele
mondjuk teljesen kikötött rendszerrel csak egyszer voltam
hehe remek ötlet annyi nem volt tegnap csak 190
Üdv a klubban . Átérzem a problémádat, az én fékeim sem tökéletesek. Még a szezon előtt kap 1 fém fékcső garnitúrát, attól várok javulást.
2kilónál rakd vissza 1be és van fék szólj ha kipróbáltad
tegnap délbe indultunk el itthonról aztán mentünk majdnem zircig meg vissza utána egy kis autópálya onnan meg szemere aztán így jöttünk haza.
egyébként azt láttam hogy írtad hogy mentek valamerre csesznek felé csak először úgy volt hogy mi nem arra megyünk aztán mondom akkor felesleges
viszont rájöttem hogy a fékem nagyon ramaty és csinálnom kell vele valamit a tél folyamán ,mer ugye menni-megy mint a barom csak meg is kéne tudni állni
Szép jó napot Mindenkinek!

Most akadtam rá erre a topikra, és nagyon megörültem neki!
Eddig azt hittem, Győrben nincsenek motorosok . . .
Kár, hogy így szezon végén indult, de jövőre is lesz nyár!

Addig is legyetek jók!

Üdv.: Santso
szted miért nem?
tegnap este vártalak de nem jöttél ...
legközelebb már az is.. meg bh a titanik elsülyedt de igenis zaklattál
napersze.legközelebb már a Godzilla is az én hibám lesz mi? nem is zaklattalak
szted? .i..
te zaklattál engem ne kend rám basszki
- ez a melóra vonatkozott?