Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ahhhaaaa.hajnali 3kor még itt randalíroztál .legközelebb majd az lesz h 12 óra,aztán alvás
vhogy ugy... de a maradék 8at meloval a maradék 4et meg rátok szánom
12 óra?a maradék 12-ért már nem is érdemes felkelni akkor
én este is aludtam tudod nekem a 12óra alvás kötelező
pedig én megtettem mindent h korán induljunk
ez inkább tükörtojássárga ...a gomezé az tényleg kolbászzsír
mi néztük az erdőt is .mondjuk ti azért kicsit korábban indultatok mint mi
igazából job is h nem jöttek.most gondolj bele.5 percenként állhattunk volna meg h bevárjuk a többieket .ilyenkor aludni ?este kell aludni, nem reggel 9kor
Lehet hogy azért mert mi az erdőbe voltunk? Meg el sem mentünk a parkolóig. Ha el is megyünk,akkor is csak a parkoló mögötti feljáróba vagyunk megtalálhatók!
tudod égők vagyunk biztos...vagy csak fél tőlünk... na megyek aludni még..
hajnalok hajnalán mindenki az alvot basztatja... ez a nem szép dolog..
mikor voltál te Cseszneken? ...és velünk nem voltál hajlandó eljönni?nem szép dolog .odafele is vizes volt amúgy
"hurutosan harákol a bringád.repeszt ahogy kell?"
találkoztunk pár motorossal,de titeket nem láttunk .
Hát kész bammeg! Hogy a búbánatos picsába lehet ilyen műsorokat csinálni? De most komolyan,lehet hogy nekem van ízlés ficamom,de van akinek ezek a műsorok tetszenek? Maúnika,józsi barát,főző só,benkő háreme vagy mi. Amúgy neked a földid a béla aki a 250-es suzukival versenyez?
kész vótá mint a maggileves mi?
A főző meg a tehetség kutató show--ról meg már ne is beszéljünk. A múltkor nálam az baszta ki a biztit,amikor a Tasnád, a Zalatnai meg a Stadler főztek. Hát kész voltam.
Egyem a ráérős formátokat,nem kell tv-t nézni azt' nincs baj
Pálinkás jóestét
a mónika+balázs show-ról ne is beszéjjünk
én azt nagyon nem birom, ott aztánn tombol az értelem
a győzike az jó, de csak a tesója a zsolti+a zolika
azok ketten nagyon tudnak
Akkor te valami másik műsort néztél! még hogy a győőőzi tanult meg intelligens. Annyi esze van,mint egy marék lepkének. Epét okádok ezektől a műsoroktól amúgy is. A másik ez a benkő,akit nyakszirten tudnék vágni egy öles léccel! öt percet láttam,a műsorból,de felfordult a gyomrom.
Helyes!Ez az idézet egy tanult intelligens közéleti személytől származik!
Esztkeee csináni-e? Produkció-e more?
Nem vagy te Sumakher cshaje. Na ezt kitől idéztem?
Találkozhattunk volna,mert a lovarda előtt mentünk át a balatoni úton. Azt megmondom,hogy kibebaszottuljót mentünk ma.

Taxi,mivan bumburnyák kaparsz?