Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na remélem ti is motoroztatok ma egyet frankó idő volt monnyuk csesznek elég vizes volt visszafelé de azért jót mentünk
amúgy akartam mondani h gyere te is,majd a Cseszneki parkolóban találkozunk .mi innen megyünk,te meg onnan

"vesszenek a nyúlbéla turisták.mi van kaparsz?asszed te vagy a Sumáher" na melyik film?
Én most öltözök,aztán indulok! VESSZENEK A NYÚL BÉLÁK!
Én megyek,de terepen kell jönnöd. Tudom most megint megmagyarázod hogy te eljönnél,csak a motor nem bírná. De most találj ki valami mást,mert ez már olyan uncsi!
hurkák vagytok mind
akkor Veszprémbe senki sehol nem gyün? ...mondjuk jobb is
hopp ez én voltam csak apám nevében véletlenül
egyébként hol? spanyolországban vagy hol?
ma egyébként 19 fok volt én meg dolgoztam , mikor mentem melóba láttam meg és össze is szorult a szívem holnap délután is lehetne ilyen idő
sikerült nem?...ez a lényeg ...köcsöööög
ez Győr és környéke óvodás kör ...kérjük az ajtónál vigyázzanak
Te Jani?
Te egy mocskos görény vagy!
Na 3 hónap után sikerült? Pancseeeer!
jájj ha Jani lehetnék.......
azta...rva nagyon megvagyunk ma halva
khmmm
janiiiiiiiii ugye tudod h jösz nekem egy körrel......
már rég ezt a mondatot vártam... ZX10 Kawasaki
Azt hiszem holnap,ha ilyen idő lesz előjövök a vassal! Ma is legalább 20 motorost láttam győrbe...
hát ezt eltaláltad .na a motor már tiszta,most szárad kifele.felraktam a motort sztenderre köccsööööög
Nem nem!Minden nap új sportkocsit vezetek! Most tényleg megyek este lehet leszek.Tudom senkit nem érdekel!
de még csak a moslékot sem kapom meg ...te meg minden nap új autón dolgozol...most akkor kinek is megy jobban?
Ne panaszkodj!Éterembe jársz minden nap!
valakinek dolgoznia kell ebben az országban szombaton is
A benzin az nagyon jó ötlet! Ilyen sötétben mosol?Akkor olyan marad amilyen most. Na kellemes mosást most én is menek.
utána locsolok rá kis benzin és begyújtom h hamarabb megszáradjon ...ügyi vagyok? ...már megyek is...ha nem jönnék vissza akkor véletlen beleléptem a tócsába
Jó ötlet de én a helyedbe ráakasztanám a gépet a 220 ra és áram alatt mosnám úgy tutira nem esik semmi baja.