Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

.kimosom belülről az indexrelét,és utána ráadom a gyújtást h hamarabb kiszáradjon belülről .
Ja hogy szívből örültél nekem!Aha!Én nem csajszi vagyok nekem nem kell kamuznod. Most összetörtem? Ha lemosod a vasat a legtöbbet a vezérléshez veresd akkor biztos nem lesz baja.
neked aztán örülhet az ember ...már évek óta nem is hallottam felőled

...ugye akinek van ideje gurulgatni mikor még süt a nap .nekem meg le kéne veretnem,mert baromi randa lett...szted ha végignyomom a zoldcuccal utána autómosó kefével szétkenem rajta és leveretem vízzel úgy jó lesz?most épp várom h lehűljön a blokk
ezt nekem küldted? Gyanús!
A gépnek semmi baja bár kicsit csúszkált.Az elrakásban ez a pláne!Ha nem veszem elő nem tudom újra elrakni.
sziaaaaaaaa

...és a motornak mi baja lett? ..te már vagy nyolcadszorra rakod el a motort nem?
holnap go Veszprém ...ha valaki velünk tart nem sértődünk meg ...nekem mondjuk lesz 1 kis dolgom ott,de "túrának" sem utolsó .
Szevasztok motorosok!Ma igazán szép mocis idő volt ,be is csúszott 1-2 kanyar!
Nem,te pormacska vagy ! Most voltam Tatabányán,rengeteg motoros van az utakon.
szia , ja álltalában pénteken megyek eddig asszem csak egyszer mentem szombaton. most rómerbe voltunk koncerten , nagy tombolás volt monnyuk ilyen 3 óra fele még benéztünk laposra haverommal de már igen kivoltunk csak körbenéztünk aztán mentünk is, kerestelek de nem találtalak megint
nem, másik hawert vittem melóba mentünk
hát ja már tűkön ültem aztán kezdtem megőrülni a várakozásban
Akkor én papírkutya vagyok...
Nekem fent van már a futón a paripa,mindjárt viszem mosni,mert még rajta van a múltheti sár. Asszem még mosok egy levegőszűrőt,aztán reggel rajt. Ha ilyen idő marad,akkor tényleg csak a papír kutyák nem motoroznak.
Ha marad az ilyen idő, kénytelen leszek kihozni a vasat, hogy csökkentsem az elvonási tüneteket.
Kérdés, hogy holnap mennyire leszek magamnál a ma esti csapatbuli után .
majd meglássuk..
pedig hogy fogsz örülni neki
13.évad 12. rész-ig láttam eddig a South Parkot....de vagy milliószor az összes részt

"Gyűlölöm a családfát...Cartman pont olyanok a vicceid mint a Családfában" nem nézem..nem is tudnám hol
nem biztos h tudni akarom...
nem fog lefagyni a kezed ...majd meglátod mit alkottam
láttalak! a misit vitted nem?
Mociztam ma 100 km-et hegyeshalomba meg vissza, találkoztam Abdán egy motorossal elöször azt hittem valami rokkant nyugdíjas jön szembe kis motorral azt mikor közelebb ért láttam hogy börruciba van és fázik mint a picsa
alszotok?
nem volt csunya egy kawás srác irt be ide h bridgestone gumik féláron... ennyi volt az elözményem de miért lett kitörölve?
hova mentek vasárnap? amugy simo te mindig pénteken mész? akkor nincs seholse jo buli?vagy csak én nem tudok rola