Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy bírosági papírt kaptam csak amibe leírtak hogy mi lett a fellebezés vége, és ha minden igaz onnan kerül az ügy megint a rendőrséghez akik majd küldik a megfelelő papírkat azaz a H+B határozat + bünti-t
hát ha még semmi papírt nem kaptál akkor ja, azt hittem végzést kaptál már.
esetleg vásárolt már valaki itt Ebay-en? PayPal- el ? mert 4 napi fórum olvasás után (remélem) sikerült feltöltenem pénzt a PayPal-em re de nem tudom hogyx tudok vele vásárolni ebay-en elvesztem a vásárlós menüpontban ...
hát figy amíg nekem nem küldenek papírt hogy vigyem be a jogsim ide meg ide akkor elvileg nem is kell.... csekket sem küldtek még meg semmit.... nem hinném hogy csak úgy bekell sétálgatnom és fizetni minden adat meg bírság nélkül
Nem ismerem a rendőr ismerősödet, de szerintem hívd fel a győri kapitányságot, az ilyen ismerős mondta után mindig rábaszás van...murphy sosincs szabin.
jaaa
mivan? én most egy jogerős levére várok.... ha minden igaz egy rendőr ismerősöm mondta
de azt ugye tudod h ez nem így működik.nekem is be kellett mennem a TBhez megkérdezni h akkor most mi van,h nekem kell-e fizetni.ha így elkap a bronzos nem biztos h elnézni neked h "ja hát nem tudta h hogy kell leadni?akkor menjen tovább"
pontosan
azt várod h küldjenek egy levelet h kérjük fáradjon be és adja le a jogsiját?
még most sem küldtek semmit....
neked nem kellett még leadni a jogsit ?
melót keresgélek,de semmi.....meg az idő is szar...

Ha már én sem tudok motorozni, más se tudjon....
szar az idő..... egyszer van szabadnapom és akkkor beszar az idő....
Mi a baj Bleki?
Szasztok!

.....
Jó tudni, hogy van homokfúvós csóka a környéken .

Tesódat meg "csókútattyuk", marha sürgős volt neki a csizma csat, Nyíregyről hozattuk neki, azóta is jön érte...
Csá mindenki! :)
Jó reggelt
Most kezdek ezzel foglalkozni. Egyébként korábban karosszériáztunk faterommal. Csak beteg lett, és ő már nem csinálja, nekem időm nem nagyon van... Ez a homokfúvós dolog meg majd kiderül milyen befektetés. De ha jól fog menni, akkor szólok. ;)
Mert te csinálsz ilyeneket?
Homokot fújni nem kell homokfúvó. Igazad van...
Alufelnihez kell, meg mindenféle motoros alkatrészhez... ;)
Mi azért megyünk pénteken szakosztály gyűlésre (így álcázzuk otthon a kocsmázást ) hogy szombaton rá tudjunk pihenni a vasárnapra!
Itt nálunk is kipróbálhatod a homokfúvót.Egy egész nagy homokozója van a gyerekeknek,abba fújhatod a homokot,ameddig akarod!
Hílak,mert most is a régit foltoztam össze,hogy vasárnap legyen fent valami. Elhasználtam egy régi jobbos kézvédőt,8 gyors kötöző bilincset,fél méter ragasztó szalagot,öt doboz sört,mire megcsináltam.