Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jimmy!
Jöhetsz a cucaidért...
Minden megvan!
Tudom kicsit elkéstem de ami késik nem múlik!

Boldog szülinapot Simo :D
pusszzz
"...tombol a tőkés diktatúra.a terrorista új harcra készül" .ja nem .az itt a régi rend itt van újra
láttam azért 1-2t ami papíros...vagy csak nem írják oda .az állapotát úgy is a gedeon fogja felmérni.meg tip-top motort sose fogsz tudni venni
Morgen!

Itt van az Ősz itt van újra.....és hol a vénasszonyok nyara?
Azt. De XR-ből sokkal nehezebben fogsz normális állapotút találni,mint a DRZ-ből. Rendszámosat utcára,meg aztán még nehezebb,szerintem. Nem is tudok a környéken,hogy valakinek lenne XR-je,pedig van motoros ismerősöm.
Jimmy
azt mondod az XR-ek is "örökéletűek" mint a DRZ?már csak azért mert sztem hülyén néznék ki Hondás ruhával a Suzukin .meg XR-ből van haccázas is
olyan mint gomez_ apónak ?régen járt már errefele .itt is van gixxer meg miller is.csak nem Győrben.Győrben az SV a menő .mert ők biztos ráérősök.gondolom rendszámuk sincs félbetörve 90°osan.meg nincs is felhajtva
ja viszont ma rohadt sok motort láttam.meg pár dolgot amit otthon nem.csak tábla motorosoknak tájékoztatás,felszólítás stb
a lámpa elején felfestve mindenhol egy placc nekik hogy előröl indulhassanak,persze érdekes hogy nem ment előre senki.nem sürgős.beépített kamera mindenhol.a speed limit az annyi amennyi,nem titkolják a kamerákat sem,csak tartsd be.viszont gixxer,rsv miller és ilyen finomságok is futkoznak.meg reggel munkábamenete mindig szembejön egy kolbászzsír hornet
hát igen.nem csak a fizu magasabb
a nem épp kicsinek mondható bérem mellett is vehetjük úgy hogy ma ingyen keltem fel és húztam le ezt a 14 órát.és az itt nem 5-10e ft...
hely persze nincs sehol,úgy látszik vészvillogót hiába raktam ki.így is 200m-ről hordtam be a cuccokat,legközelebb meglátom a parkolóőrt a kezébe nyomok egy jobb dobozt hogy akkor vidd innen oda aztán utána baszogasd azt aki dolgozik
a St Nicholason ne parkolj többet .mekkora ajándék lett ?
Drága mulaccság avagy bizonyíték az "itt jártam"-ra
heh,elsősök
addig örüljetek amég megcsinálják nektek az órarendet,majd amikor nem lesz hely tárgyfelvételkor meg lestek..
egyéb történés?

más:ma a napom megkoronázásaként kaptam ajándékot.mindjárt feltöltöm laposra a képeket és belövöm ide
Íme az elkövetkező 2 hétvégi túra:
http://motorosturak.hupont.hu/
én mondtam h elmondom ha nem viselkedsz
viszont nem vagy helikopter
Ha tud vki eladó Honda XR 600at vagy XR 400at, az írjon!
Nem,ez nem igaz,mert én teljesen normális vagyok,csak más ventilátor!
Na bazzeg most lebuktattál! A bérmálásomon indítottam el utoljára! Ja,és a sár is fotosop,de ne szólj senkinek!
Ez jó... Őrültek vagytok.. komolyan
ja.csak lemész a garázsba és nézegeted.szülinapodon meg karácsonykor be is indítod.néha megdobálod sárral,lefényképezed aztán odafotsoppolsz valami erdős tájat mögé h azt higgyék a Bakonyba voltál.meg amúgy nem is a tiéd hanem a lányodé
Csak a kisebbrendűségi komplexusomat próbálom meg azzal egyensúlyozni,hogy mindenhol előadom hogy mekkora motoros vagyok,és hogy mennyire kemény gyerek!
Mit akarsz elmondani? Én is tudok ám mesélni rólad!