Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fel karomat odaadnam most erte
Hello!
Én alig 1 hónapja vagyok Győri és most szeretnék venni 1 pitbike-t csak nemnagyon tudom ven e itt a közelben valami jo erdő vagy valami jo kis pálya ahol lehetne motorozni Ha valaki tudna valami jo infot adni azt nagyon megköszönném
itt már esik
Vigyé a zsebedbe egy kis velős pacalt! Pizzát is tudsz rendelni nem? Vagy egy jó girost?
fujt a szél de nem volt hideg
eső nem esett
holnap nemtudom hogy mijen idő lessz
Milyen idő volt ma, és holnap milyen lesz?
Ha nem lesz eső-akkor könnyen+lehet
Srácok!
Aki nézte a weboldalunkat annak szól:
A vasárnapi ausztriai túra az időjárás miatt elmarad!
Ellenben felkerült a webre a jövő hétvégi szezonzáró sátorozós szezonbúcsúztató!
Akit érdekel, katt:
http://motorosturak.hupont.hu
valószínű h kínai kajáldába
én már belakmároztam ló kolbászbol
Mert hol vagy hogy ilyen szarokat kell enned? Egyszer az egyik kínai ismerősöm meghívott magához az éttermébe vacsorázni,aztán a "leves" után mondtam neki,hogy ha még barátok akarunk maradni,és nem akarja hogy bántsam,akkor hozzon valami rendes kaját. Röhögve mondta,hogy itt nincs kolbász megy csülök!
Azon gondolkozom,hogy süssek-e még magamnak egy szelet sonkát? Zsírjába,amit kenyérrel ki lehet tunkolni!
hogyne.hogy aztán itt egyen titeket a rosseb
holnap is jössz pannonhalmára?
hurka-kolbász csupa zsíros kaja
igazi rokkernak nem lessz tőle baja
te hol a lófaszba melozol,?
rohaggyá meg .én meg itt zabálom a csingvancsuk lófaszkat .most még egy kis zsíroskenyérnek is örülnék
Hát én nem! Most ettem zsíros kenyeret,sült liba májjal,lila hagymával!
most mennyire örülnének itt egy kis pacalnak
Itt csak pacal arcúak,meg traktor arcúak vannak!Egyedül te vagy raklap arcú!
itt inkább édes-savanyú arcúak vannak.meg gong-bao arcúak
Na mi a tőgy van kenyér arcúak?
a film ráesett a pizzádra?
múltkor is úgy befékezett előttem egy nő hogy a kávé az ölemből leöntötte a laptopot amin a film ment ami ráesett a másik kezembe a pizzámra.utálom a női sofőröket
így már értem miért roncsderbizel melóbamenet
ja igaza van,itt ez a divat,aki ír fórumon az melóba van