Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert szervíz alatt lesz a gép. Szombaton délután-este bulizni megyek, vasárnap délután színházba+vacsorázni. Előtte meg nem lesz időm, ki kell probálni az új homokfúvót...
Oks!
Akkor híjjá!
Cső...
Én 5-ér veszem,de a közepes keménységűt. Bár nem tudom,hogy a három keménységi fajta között van-e ár különbség.

Hétvégén miért nem lesz hajtás?
goldfren mennyibe kerül?
Én 4500ért vettem az enyémbe. Ez a drágább a CB-ben...
Pedig vannak ritka szar márkák. Már nem emlékszem a nevére,de én is vettem olyat,ami egy nap alatt lefogyott,pedig nem is sárba mentem vele. Most goldfrent szoktam venni,azzal nem szokott gond lenni. Sokáig vettem előre a gyárit,de kibaszott drága lett. majdnem 17 ezerért akarták adni.
Márkáját ne is kérdezd...meg sem néztem. Meg kormányt veszek holnap. De a hétvégén tuti nem lesz csapatás...
Én is ma néztem a hátsót. Nekem is kell vennem holnap. Te milyen fajtát használsz? A sár elég hamar meg tudja enni!
Vehetek e-h hátsó fékbetétet...valamiért fogott talán a fékem hátul ezért kophatott el... jobb beállítást igényel úgyhiszem. Előre meg mindenképp cserés...
Jó duma! Meg az : Adjanak egy pohár vizet,mert olyan éhes vagyok,hogy azt sem tudom hol alszok még ma!
Igen kiküldetés! helyszínen kell valamit leköszörülni! De ezért legalább jár plusz pénz!
Hát lehet az lesz...majd meglátjuk... egyelőre annyi pénzem sincs, h gyalog hazamenjek....
kiküldetés a vagongyárban ?
Holnap majd megcsöröglek. Délelőtt vidéken leszek,de ha haza értem hívlak.
Vegyetek DRZ-t,az a legstrapabíróbb motor! A haverom most vett egy 2005-ös kifogástalant. Igaz hogy a lemez tankos,de jó áron volt,és hibátlan a gép! Tényleg karc mentes!
Hát szívesebben maradnék a hondánál... de majd meglátjuk. Addig még sok víz lefolyik a lefolyón...
Ezért most ki is megyek egyet kerülni...
vagy DRZ vagy XR...XR jobban illene azért a Hondás ruhához .rá a szuperlotyó szett aztán sanyi
Tavasszal lehet én is DRZre váltok...meglátom, el tudom-é adni addig a hondát...
Jimmy!
Add má meg a számodat vagy hívjál már fel azt egyeztetünk...
Bármelyikünket kereshetsz...
Számom: 06-30-318-1860
én is maradok inkább a Hondánál ...na jó a kövi lehet DRZ lesz
hát nem tudom, nekem vhogy az egész nem volt szimpatikus, bár amikor ruhát nézegettem a hölgy nagyon aranyos volt. De nállam elrúgták a piros pöttyöst amikor megbeszéltük az árat munkadíjjal, mielőtt nekiálltak, megcsinálták , majd közölték, hogy az csak az alkatrész volt a munkadíj még 30000.
ha nem muszáj többet nem megyek oda be, ha kell valami akkor robogotuning.hu, de hogy olasz motort se veszek többet az is biztos
Hát holnap vissza is viszem... az alacsonyabbik kopasz sráctól még normális cuccot nem kaptam soha... a többi korrekt
vidd vissza sztem, az nem normális hogy ennyi után szétmegy, mégha menet közben kis manók kalapáccsal ütik sem
Nem még nem jön a gyerek, legalábbis nem tudok róla, de valóban hasonló apropóból, lesz a csere. Bár már ott tartanánk hogy a zsebemben van a motor ára és csak meg kell venni :)
Az normális, h a citybikeban megvettem a hátsó fékbetétet egy hónapja, és a héten szétment rajta a ferodol? Nem is mentem vele még 500kmt sem... És nem az olcsó szar betétet vettem meg.
Uh újabb 10000ft az első hátsó fékbetétre... hihetetlen...
ha nem értesz hozzá minek kérdezel bele?