Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem,mert elfelejtettem.Majd rácsörgök a srácra.
Sziasztok!

Ice mondasz egy e-mail címet?
Pumuklee hogy hogy eladod az autót? új moci lesz?
Jimbo megkérdeztél nekem valamit?
végre csend lehet aludni
jah mi ez te?
Szia Ice!
Nem voltam kint.Reggel 7 körül felkeltem, kinéztem az ablakon, azt láttam, hogy b@szott nagy köd, vizes az aszfalt, úgyhogy azzal a lendülettel visszafeküdtem aludni és lefújtam magamban a gyorsulási versenyt és az indulást.Aztán délután, amikor lájtosan kisütött a nap, már megbántam, de akkor már késő volt....
Na mi ez a hatalmas punnyadás pacal arcúak? Bealudt mindenki,vagy másnál is a vidanet csinál a saját anyjának gyereket?
Napi betevő..
A számitógép-programozó tiz év után megunja a mókuskereket, és elköltözik
Tasmániába az isten háta mögé.

Teljesen egyedül él, kéthetente egyszer jön posta, ételért is csak hetente egyszer jár be a távoli városba.

Három hónap után egyik este kopognak, belép egy nagydarab, szakállas ember és az mondja:
- Helló, Joe vagyok, a szomszéd, itt lakom 10 km-re a hegy másik oldalán.
Szombaton bulit rendezek, gyere el.
- Rendben, köszönöm - feleli a programozó - úgyis ideje megismerkednem a helyiekkel.

- Akkor viszlát szombat este - mondja Joe. - De azt még el kell mondanom, hogy ezeken a bulikon elég nagy ivászat szokott lenni.
- Ó, az nem baj, bírom én a piát.
- Szinte biztos, hogy verekedés is lesz ám.

- O o, én általában elég jól kijövök mindenkivel.
- És még valami - mondja Joe. - Kemény szex is szokott lenni.
- Azt nem bánom - válaszol a programozó. - Már három honapja élek itt egyedül. Jut eszembe, hogyan öltözzek?
- Az mindegy, csak mi ketten leszünk. J
Egyébként az lesz, h ezt a szezont kihúzom vele, ha elviszik elviszik, ha nem, akkor meg majd tavasszal. Akkor az árak úgyis kicsit lejjebb mennek. Addigra megcsináltatom a fényezését. Meg olyankor több XR is lesz a piacon.
Csá mindenki!
Újság?

Ja a Saturnban van GPS akció 9990ft, tokkal vonóval, rendszerrel együtt, IGO8-at is rá lehet tenni.
Kipróbáltam, frankón muzsikál.
Dehogynem... de kereskedésben szart sem adnak érte...
Nem próbáltad még meg beszámoltatni valamibe? Néha könnyebben megy a motor+kp variáció.
Tévedsz, van rá rendszám. Sőt új utcai gumik, enduro szett. Nem kérek érte sokat.
Erdőzni jó, túrázni császár. De mászni, meg sarazni nem jó.
Biztos hogy jó motor,csak az a baj hogy ilyen motorok nem nagyon kellenek senkinek. Gondolom a tied nem rendszámos,így aszfalton nem lehet vele menni,endurózni meg nem jó. Mondtam ma az egyik feljárónál a cimborának (ahol a két kolléga elvérzett,innen is gratula nekik,mert nehezen adták fel ) hogy egyszer jönne valaki mászókázni egy dominatorral. Csak mosolygott.

De ha nem lesz ilyen nagy sár,egyszer tényleg eljöhettek,aztán megmutatom az atomvillanás nevű feljárót. Az nagyszerű hely!
Azon vagyok, h eladjam... nem túl nagy az érdeklődés... pedig nagyon jó motor. Nagyon egyben van, megbízható...neki mernék vele indulni moszkvának.
Add el,vegyél egy másikat,aztán majd megmutatod hogy tudod tartani a tempót! Azért a nap égére már az enyém is nehéz volt!
Örülök, h ti a versenyendurokkal ilyen faszán tudtok menni ebben buzi sárban... én meg baszakodom csak a dominatorral...megindul, elég megfogni....
Amint sikerül elpasszolni és venni egy normális súlyú motort én is komolyabban motorozhatok. Egy XR-rel már tudnám tartani a tempót, ezzel nem, legalábbis sárban nem...
Csoki a bmw-t te mondtad valamikor,igaz?msn-en majd beszéljünk róla valamelyik nap
Azért azt elmondom,hogy elég fiúsra sikerült a nap! Mindenhol akkora volt a dágvány,mint az állat. Kibaszott jót mentünk,bánhatod hogy nem jöttél el velünk! Volt mászóka is,bár csak 50 százalékra teljesítettük,mert a fele csapat nem tudott feljönni. Négyből csak ketten mentünk fel.

Nyakmerevítő meg 10 ezer körül van. H venni akarsz akkor thor-t vegyél,mert az egyik legkényelmesebb,szerintem.
Hi Ex!Voltál kint?Nem láttalak...
mindenki Forma-1et nézett
Én nem...mert itt ülök
most meg mindenki motorozik meg gyorsuláson van?