Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 órába tellett mire kinéztél ?jó messze lehet az az ablak
Kinéztem. Kint sem esik,de nagyon lóg a lába!
Itt a szobában nem!
Emberek! Esik győrben? Mert akkor nem megyek!
Ha iszol,akkor is csak szerinted van jó hangod!
Nem akarsz egy kicsit túl sokat? Próbálj meg valahol fogni egy arany halat,hátha neki eltudod mesélni a kívánságaidat!
A hangom jó, csak még nem ittam eleget.
Amúgy süt a nap, már csak a felhőket kéne szétoszlatni . . .
Csodálkozol hogy nem sütött ki? Egyedül a hangod miatt nem lett belőled énekes!
Jó reggelt Mindenkinek!

És ha már így rákérdeztél, én reggel 6 óra óta kint voltam az udvaron és a "Süss fel nap"-ot énekeltem . . . de szarrá áztam, és bejöttem . . .
Na mi a búbánatos taknyos fos van emberek?
Majd este 8 után legyél fent,aztán megpróbálom elmagyarázni.
Jimmy! Leírod akkor nekem skypeon, h merre kell menni? tegnap nem jelentkeztél.. én meg holnap 11kor indulok... köcce
mint John McLane mikor beküldik a harlem közepére egy "I hate niggers" táblával
Az a baj, nincs visszatarto ereje a bortonnek. Ha massziv kofejtes lenne szoges ostorral a hatukon minden nap, aszem meggondolna mindenki mit is csinal
Sziasztok!
Én nem büntetném meg...
Csak bedobnám szombat este egy motorostalira "Elütöttem egy motorost, ha-ha-ha :-) " feliratú pólóban...
A többi megoldódna helyben...
és már menni is akart vissza?vagy ennyire elfelejtette hogy működik idekint az élet ?
vazze.pont a Rolotocsi ?jobbulást neki .szépen eltűnt az SR eleje
Meglett az elkoveto, tegnap szabadult a bortonbol
Hajra Rolotocsi, remelem felepulsz

http://www.kisalfold.hu/gyori_...
Vagy annyit keres egy héten,mint a nokiába a sor mellett a nők 2-3 hónap alatt!
Na most teljesen igazad van!
de jól él .mert a fejesek lenyomnak 8 órákat?nem.ők is meresztik a seggüket és híznak mint a disznók.itt "a gazdagok gazdagabbak lesznek a szegények pedig még szegényebbek"
az olyanokkal semmi gond nincs,igazából bemész a rióba és ott meg mindenki kurva,csak nem 5ezerért hanem egy koktélért árulja magát
semmivel sem jobb.
az hogy jobban megél..relatív.inkább úgy mondanám hogy lusta 8 órát ledolgozni(akár irodába,nem tescora gondolok) inkább 1 óra alatt lezavarja a napi adagot
Mondjuk én sem nyúlnák hozzájuk,még szurkos bottal sem!

Van egy cimborám,neki vannak ilyen bérmenyasszonyai,de azok nem ilyen szakadvány útszéli rüszkök,hanem szállodába hordja őket, normális csajok.Teljesen normális mindegyik. Van közöttük olyan,amelyik diplomás,csak azt mondja ebből sokkal jobban megél.Egyszer mondta,hogy meglepődnék ha tudnám kik a visszatérő vendégei! Én nem ítélem el őket,mindenki abból él amiből tud!
Nem kollégák! Ők csak beosztottak!
én nem a toporgásról beszéltem .hanem arról ha mondjuk elindulsz északnak aztán visszafordulsz és mész dél felé aztán inkább dél-kelet...meg amikor 2 ösvényen mész egyszerre
hát én ezt inkább magamban tartanám,tudod kinek kellenek azok