Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hulbert.david a skype elérhetőségem ;)
de azért utáltok mert hal vagyok .ezt nem szopom be.Woody Allen is egy svéd úszónő
"Janav ma 18:14
Ma delutan egy szarhazi piroson athajtva elutott Gyorben egy robogost, tovabbhajtott megallas nelkul. Ha valaki esetleg jart arra es latott valamit szoljon. De agyonvernem az ilyen kocsogot "

ha valaki hall valamit
Nálunk a faluban nincs rasszizmus,pedig igény az lenne rá! Na jó nem azért nem kaptál kedvezményt mert hal vagy,hanem azért mert egyszerűen csak utálunk!
rasszistákok
Igen azééé!
most mindez csak azért mert hal vagyok?
Vagy gyertek vasárnap,aztán mutatom az utat!
Van skype-od? Mert hogy ide nem fogom bepötyögni,az hétszencség!
Értem... azért megpróbálhatnád... ;)
Szerintem délután valamikor kilépek érte. Otthon leszel és epekedve vársz engem,miközben mereven nézel magad elé,vagy adsz egy telefonszámot és megcsörögjelek mielőtt mennék?
Én azért kapok plusz kedvezményt,mert nem vagyok olyan kis kecseg,mint te!
hát így elég nehéz lesz elmondani.
mert ő L'oreal ?remélem az 587 Ft-ot kerekítettétek 12000re
Ő megérdemli...
Nyugi csak kerekítettünk....
véreb ...egyébkén nagyon aranyos kutya .mi az hogy ő plusz kedvezményt kap ?amúgy ki is van írva valahova h 'kávédarálóhangolás' nem ?
Jimmy bácsi! Fontos kérésem van!
Kéne nekem egy "útvonalterv" bakonyba Tényő-Pannonhalma környékéről! Szombaton megyünk, és ha lesz útvonal, akkor el találunk... Varsánytól (Románd-B.Péterd) már ismerem a járást, hiszen odavalósi vagyok... Köszi előre is!
A cím meg Ikrény, ibolya ut 7...
Győr felől bejössz a faluba azt a második utca balra azt addig mész míg egy zöld opel corsa-hoz nem érsz, attól balra egy kapubejáró, azon belül mi és egy véreb...
Nyakra megy, vigyázz!
Annyi pénzt hozol amennyit akarsz...minél több, annál jobb...
Még a házat is eladhatod...
de amit kapsz érte az 11800.- értékű csomag a megbeszélt kedvezményeddel...sőt...picit többel...
Akkor most már csak azt mond meg hová kell érte menni.Meg pontosan mennyi az annyi.
milyen dióda?
Köszi szépen
most már motoros idő van
idióta...
Jé ez hulla pontosan olyan mint a haverom motorja