Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kocsma oldalába raktuk le őket, a mocikat nem hinném, h látták. Minket vettek észre, meg a sisakokat. Felhívtam Győrben egy nagyon jó barátomat, aki nyomozóként dolgozik, azt mondta nem lesz belőle semmi. Ha mégis, akkor meg keressem meg.
Az esés óta még mindig fáj a nyakam meg a fejem. Kell egy nyakmerevítő asszem...
Tud vki Győrben olyan boltot, ahol TEMPO kártyát elfogadnak, és lehet ilyesféle felszerelést vásárolni?
Na ez a legrosszabb! Motorok a kocsma elé letámasztva,bent meg megy a kávézás és a sztorizgatás! Pedig ma istenkirály terep lesz,az tuti!
Nem is kell a pénz vissza,nekem másik kézvédőt adjál!
Hi!Ha nem esik az eső, akkor én igen.
Beugrottunk a Vadászba egy üdítőre hazafelé...
te meg minek kérdezel hülyeségeket? még a végén a te motorod is elkobozzák
amugy a multkor ezt a rendőrös megbüntetős témát kibeszéltük
ezeknek a szombatját szépen elmosta az eső..... holnapra már nem mond esőt ha minden igaz
aztán akkor minek fényképezték le? nem igazán értem
ezt nem mondtad, holnap utána nézek, max visszahozod valamikor, de pént vissza nem adunk
ezt találtam a likócsi versenyről:
http://www.fesztivalkalauz.hu/...
amugy audiba volt róla egy plakát
Baráti felé nem szabad menni,ott nagyon sokszor vannak. De bent voltak valahol az erdőbe,vagy ti mentetek aszfalton?
De feljelentettek valamiért,vagy elengedtek benneteket? Hol igazoltattak?
Barátin...

Én nem megyek sikerült akkorát baszódnom Gyirmótnál, h kisebb agyrázkódásom van...majd talán két hét múlva...addig nem igen fogok ráérni...
Rendőr: - Gondolom nincsenek papírok a motorokon.
Haver: -Van amelyiken van.
Rendőr: -Ne is álljanak neki kamuzni, mert elkobozzuk a motorokat...
Mindenki: -Hoppá...

Így zajlik...utána lefényképezték mindegyiket. De korrektek voltak, mert nem volt nálunk személyi meg ilyenek, és nem vittek be...
Akkor gyertek el holnap. Persze hogy nagy a sár. Két napja esik egyfolytában! Hol igazoltattak benneteket?
hogy néz ki egy ilyen igazoltatás? nem kelllenek papírok a gépre?
Bakony nem jött össze... kurva nagy volt a sár... estünk keltünk...
Tényőig jutottunk, onnan Baráti, aztán haza. Miután a sünök leigazoltattak mindenkit...
Holnap valaki jön écsre,gyorsulásra?
Majd hétfőn megkérdezem. Amúgy nekem 8-ér fújt felniket,anyaggal együtt.
Nekem van egy B Corsám...
Full alap, de semmi sem romlik el rajt...
Nem is tud, mert nincs benne semmi...
Annyira alkap, csoda, hogy motor van benn...
De imádom...
ha tudol akkor kérdezz rá .ha nem akkor megkérdem én.nem falfestékkel akarnám lefújatni
Tudok festőt,de azt nem tudom hogy így hozott anyagból mennyiért festi le,vagy egyáltalán lefesti-e.
festőt is tudsz ?akihez ha viszem a festéket meg a lakkot akkor megfújja nekem igen baráti összegért
Mááá szóótam neki,de asztat mondja hogy nem tud míanyagot hegeszteni! Be kell íratnom valami továbbképzésre! Vagy kirúgom a picsába!
Ami a kormány belső felére megy felfogatás,azt nem lehet rátenni,mert vastag a kormány. Ez a kézvédő szerintem a vékony kormányra van,az enyém meg a vastagabbik fajta,magura. Van olyan kézvédőd ami jó rá?