Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pumuklee megtaláltunk az egyik bevásárlóközpontban .most lebuktál
ez csak nagy hűhó
Évzáró buli? Hö?
Bakker már év vége van?December van már?Asztak.rva...időcsapdába kerültem....de hol a hó és a hideg?

Megvan az új kormány...
Viszont beszart a hátsófékem, és az tette tönkre a fékbetétet... Elöl is cserés lesz.
Ez a hónap a szerelésről fog szólni asszem...
Qrvára mindegy, hogy milyen "nyomott" a kártya . Ha van a hátúlján CVC kód, akkor gyó, ha nincs, akkor nemgyó .
Nekem sem dombornyomott, mégis müxik .
khb-nel aszem valami evi 1700 lehet, de jon meg hozza ugye szamlavezetes. De ha interneten akarsza adni venni, kell ugyis
Rászólok, h mivan... Sajnos olyan az agya, mint a szita...már ha...
na mindegy is... ráállok most a homokfúvózásra, megtanulom kicsit, aztán ha OK, akkor szólok itt is mindenkinek!
mennyibe kerül egyébként a dombornyomott kártya? milyen éves díja van?
Nem bonzolult az se. Raksz fel ra penzt es abbol vasarolsz. Csak tobb penz kell hozza, mert nem tudod elore mennyiert vasarolsz ugye
Szép jó napot Mindenkinek!

Én ma is motoroztam.
hát jah azzal milliószor könnyebb az tuti de nekem sajna nem az van
A Paypal egyenlegedrol tudod utalni akkor annak arat, amit vettel. nekem domboru karya van, siman leszedi rola es teszi a masikera5 perc alatt ott a pinz
te kinél bankolsz?
mer lehet hogy rossz helyen
ilyet tudtommal csak dombotnyomott kártyával lehet.... nekem utalnom kellet pénzt a magyar paypal bankfiókra a saját ID-m el, elvileg így működni, csak mikor rámegyek a ebay-en hogy fizetés most egyből az ugrik be hogy a Visa vagy mastercard kartyamal tudok fizetni, nem értem hogy tudom felhasználni a paypal egyenlegem ....
még elestem februárban utassal... de nem lett semmi komoly csak a rendőrség megtorol.....
Azthittem ehhez már hozzá vagy szokva .
gyimoton van homokfuvos egyebkent aszem
Nem kell a paypalra feltolteni penzt, csak legyen a kartyadon penz
Meg ha meg nem verifikalta dmagad, akkor az meg kene tenni, mert addig van valami limit
A verifikalasnap veszel toluk 1 eurot, amit jovairnak. Ezzel a vasarlassal a kivonaton lesz egy kod, azt kell visszaird a paypalodba
Fiezetni meg figyeljel, mert csak annak tudsz aki engedi. Angoloknal szinte mindenki, nemeteknel mar nem
Mit csináltál? Le vagyok maradva....
itt fórumon volt valaki aki Ebay-es cuccokkal foglalkozott.be is hozta ami kell neked.csak már nem tudom a nevét
Köszi a meghívást Beo...
undorító a mai nap, sehogy sem akar eltelni a munkaidő
Szia Beo, köszi a meghívást
Szevazstok,

ezúton hívlak meg benneteket egy jó kis évzáró bulira.
A programot itt olvashatjátok:
link
http://www.e-telepules.eu/temp...