Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kalev elvonta a figyelmemet

szóval ha van valakinek közepes jack-ről nagy jack-re átalakítója azt szívesen várom .jöhetnek a felajánlások
Pedig ki kell, ha szombat előtt akarod megkapni..
Mert én most itthon...győrben...vagyok...
A cuccaid meg Ikrényben...
És holnap este 10 előtt nem érek haza...
Szombaton meg ugyebár motorostúra...
http://motorosturak.hupont.hu
Majd jelezd, hogy mi legyen!
Cső
annál könnyebb kezelni .és annál hülyébben néznek ki rajta a 2 méter feletti csávók(/csajok )
kevés kihívás.szükségletnek jó,barátnőnek nem.félnék megjelenni vele az utcán,mert egyszer megszólal...
kevés időveszteség an(n)ál nagyobb befektetés
jóhogy.ezek ilyen kis zsebvacakok
még a jövő havi fizut meg kell várnom az 1.4eshez
most ezt úgy mondod mintha nem azt csinálná mind
én inkább maradok a hátfájós görnyedős nyelezős fajtánál .néztem az 1000RR-t az Árkádba.mint 1 matchbox .még a CB is nagyobb nála
nem tartana sokáig az udvarlás időszaka
Magam előtt tolnám a sarokig oda,meg vissza!
de talán csőre húzni még lehetne
Hát nemérted,tudta hogy nő! Idióta plasztik szar! Mennyen az ilyen a plázába,aztán dobálja a testét!
Semmi bajunk vele. Sőt,dugva tartanánk,mint a lopott biciklit!
Na akkor most ott ki lesz Ikrénybe? Neked hol az otthon? Mert ha győrbe,akkor inkább vedd magadhoz a cuccokat,hogy ne keljen kimennem Ikrénybe.
hát autókat nem is fényképezek,mert hihetetlen hogy a ferrari,lambo,porsche stb itt hétköznapi.hotrod viszont eddig csak 2-3 jött szembe.ezeknek arra nincs pénzük csak csóró clk mergákra
tempós túrázás teljesen ok,szóval nekem jöhet a zzr.sokkal jobb 500km-t letekerni 300zal kényelmesen mint 50et gixxerrel nyélen,kanyarba ugyan valamivel gyorsabban
most mi bajotok van vele,végül nem tudták csőbe húzni,nem?
nekik tellik rá
végre oké.de sztem egy 1000es sporttal ami ráadásul még kicsit meg is van pöckölve tuti a nyerés ...ja meg persze fél Bitternyi tudással
csak tükröztem a képet
látod milyen országba mentél.... még azt se tudják melyik oldalon kell menni....
na mi a helyzet halvérűek
mai adag 1: csak a végét sikerült lekapnom de elég komoly házat vitt a kocsi
2:az rendben hogy a rendőrök ilyennel járnak itt,na de a beépített embereik focus rs-sel és fekete 7es bmw-vel vannak! mind2 jött szembe a pályán sziréna csak a műszerfalra rakva és alig mentek többel mint 240.
ja és végre láttam 2 külföldi motorost.honnan tudom?rendszám nuku(nem mintha utolérné valaki a zzr1400et vagy a busát) és olyan hang jött ki belőlük mint amikor letilt a 6.
Nem, otthon nem leszek...
Dolgozom...a webáruházban...
Annak a címét adtam meg...
De ha engem akarsz hívni, akkor 06-30-318-1860
Csákó
Felvettelek,ha minden igaz!
Akkó majd minnyáá jól megkereslek,aztán megpróbállak felvenni.
Bazz,azon a hülye tükörtojás szemű plasztik szaron becsokiztam amelyik ezt a svéd úszónőt mondta! Nem tudod a linkjét?