Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom,én eddig mindig úgy voltam,hogy soha nem toporogtam. Szerintem el kell indulni valamerre,vagy jobbra vagy balra! Ha egy helyben toporogsz az a legrosszabb,mert akkor nem történik semmi,csak az idő megy!
tehát akkor kollégák vagytok?
szólj inkább az Ödönnek és menjetek az 'Első' bankba
Te kis csacsi,nekem dolgoznak! Én vagyok a gazdájuk!
Még csak 117,5%-nál vagyok a héten. Holnap bele kell húznom,mert így csak a balos kézvédőre fussa! Lehet hogy holnap tényleg fel kell hívnom a providentet!
na igen csak amikor állsz az erdő közepén és nem tudod merre indulj el és elkezdesz kóborolni aztán csak visszajutsz oda amerre menni akartál az néha gáz tud lenni.főleg ha az ösvények összetalálkoznak
neked bérleted van oda?
köszi .de nem hiszem h törzsvendég leszek
Majd egyszer elmesélem hogy hol van,meg hogy kik szoktak ott stoppolni!
kimész az Ikrény-Vagongyár expresszel.biztos onnan is hoz be munkásokat.mert hát a vagongyár most nagyon belejött a termelésbe,kell mindenhonnan az ember
a 150%ot nem adják ingyen.
Nem olyan rossz az sem! Néha egy jó ebédet vagy vacsorát már én többre értékelek!
asse tudom hol van
ja igen tudom...mesélted
Lehet. Vagy kiállok a gardéniához stoppolni,ahogy te szoktad!
csak a legszarabb mikor már a közepén vagy .azért az ebédet én is bevasalnám
Na ja,én már úgy vagyok vele,mint az öreg bika. Majd ha akarnak valamit,akkor ide jönnek!
megkéred a melós járat sofőrjét nem ?csak elvisz oda.elvégre egy malomban őröltök

hát innen lehet eldönteni hogy ki megy már kifele az erdőből,meg ki az aki még csak befele.
hol érdekelne engem a vacsora amikor 48 óra... más várna
Azééé egy patront megérne. De mondjuk ha nem lenne itthon meleg ebéd mikor megjövök,kurva világot rendeznék!
Úgyvan! Bemegy soppingolni!
Akkor inkább kimegyek érte valahogy. Majd meg kell néznem hogy megy busz arra!
hát figyelj nekem mindig azt mondták a 13 jó kor
viszont most nemzetközi porondon vagyok
majd ha meguntam visszaállok a magyarra
érző szívet azt talán de hogy tudással teli agyat nem az biztos .különben is mi nem ítéltünk semmit .amúgy honnan tudod h ilyeneket írogatnak.ezekre izgulsz mi ?oszt még mi vagyunk a perverzek
nem én,a csaj volt az
és különben is megint kinézet alapján ítéltek lehet hogy belül érző szívet takar a plasztik külső
legalábbis ilyen leírást szoktak magukról írni különböző oldalakon a barbie-babák