Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze ..és minden reggel a bejáratnál szűz háremhölgyek várnak hogy aztán a nyakukba véve vigyenek be előadásra ahol pálmafa levelekkel legyeznek végig
hát inkább ahogy majd az órák lesznek de elvileg ..
Komolyan akárhogy rakhatom be az óráimat ?:D ÁÁ de jóó lesz csak ezek amik most vannak is legyenek meg addig :D
van füzetett szabi is?
aha , de csak második félévtől majd
mi a szar?
meg lehet válogatni mikor akarsz menni iskolába?
majd második félévben úgy alakítod az órarended , h szabad legyen valamelyik napod
Az nekem is ilyen mega szerda is :D de minimum elvártam ,hogy a péntekem vagy a hétfőm szabad legyen de nem
elsős , nem olyan dúrva amúgy csak a kedd szar
Basszus és még én hittem azt az én órarendemre ,hogy durva ehez képest kb semmi :D:D:D hányad éves vagy ?:D Infó nekünk legalábbis azt mondták nincs 3 hétig akkor gondoom senkinek :D
akkó meg vers szakon
1.ez van.én gyökér vagyok.nem tudtad?
2.akkor mindenkinek kussba kéne lennie
Szerintem te ne oszd az észt...
1. Most is bebuktad
2. Olyan ossza akinek több van...(Én sem érzem hivatottnak magam... )
az is lehet h é szakon
rosszat töröltem ki .egyébként azt írtam először h eérő szak .valaki hozzon egy kv-t
aszittem már "erő"szakon vagy
de rendi vagy " bitedánke"
3 hétig nem lesz ? akkor mégjobban szeretem majd a szerdámat
gépészmérnökin vagyok

keddem az elég szép :
Azaz elsős vagyok
érő?
Még az pár év múlva már nem xD
Komolyan ? :D:D Nekem is elmaradt tegnap de van olyan akinek meg volt tartva :D:D:D szóval nem tudom azt tudom ,hogy az infó gyakorlat 3 hétig nem lesz ma is potyára mentem be rá :D:D én kermark-on vagyok és te?
szerintem érő szakon
Szia
Semmi gyakorlat , első héten nincsenek gyakorlati órák (elvileg senkinek) azt mondták úgyhogy coooool

Te milyen szakon vagy amúgy?