Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt nehezen hiszem...
És a társadalmi gátlásaidat próbálod meg leküzdeni a motorral? Vagy az önbizalmadat próbálod meg feltornászni egy menő vassal mi? Kész...
mert rossz kisfiú voltál .ha nem viselkedsz elmondom azt is
Most méé kellett elmondani?
ja és félsz a sötétben is ugye?
Msot mééé mondod? Én egy szolid visszahúzódó csendes megfontolt törékeny fiú vagyok!
ne ijesztegesd őket
Én sajnos nem tudom elhalasztani a családi programot (pedig szívesebben mennék),de halaszd el a horgászatot,aztán már láthattok is teljes életnagyságban
Pedig szombaton szívesen láttunk volna körünkben..
Nem kell bocsánatot kérni,te maradsz ki a tutiból nem én! Én vasárnap bele megyek az erdőbe az hétszencség!
Megígértem. Sorry. Már úgyis túl sokszor mondtam le a barátokat motorozás miatt.
leesett
Nekem biztos hogy nem jó a szombat,mert családi zsúr van délután.Gyertek motorozni,pecázás helyett,ilyen időben úgysem fogtok semmit!Max a horgászbot nyelét!
Nem az volt a lényeg hanem a one(van) és a girl
Ben Sefflek
bocsánat apu .majd töröltetem a modival jó ?
muhahaha ..jajj kiégett a viccrelém
Igazándiból egyik sem kötelező itt már asszem semmi se az ..de azért nemárt bejárni sztem
Jimmy!
Vasárnap nekem nem okés a motorozás, mert pecázni megyek spanommal. Szombaton készülünk tényő környékére, ha sikerül a tobbieket rávenni, akkor talán egy bakony is menni fog. Meg persze ha megérem a szombatot...egyelőre elég göthes vagyok..nejlonycickányon élek 2napja..
Ha jó a szombat, akkor majd megírom hol mikor...szerintem itthonról 11kor indulunk, mert éjjeles vagyok és kéne egy két órát aludnom előtte... ;)
két külön vidi, csak a másodikat nem tette be normálisan
Te?
Ejnye dh, ONE kiskorú GIRL a fórumon
én inkább megdugnám őket .persze ilyen hidegbe még legyezzenek is mi ?oszt én meg kergethetem a legyeket
De ez már egy jóó pont ,hogy magam alakíthatom ki az órarendem megcsinálom úgy hogy egy-két nehéz nap a többi meg szabad :D
de ahogy láttam az elsősök közül mindenkinek elég durva órarendje van hozzánk képest miénk egész türhető :D:D gyakorlatra vagy előadásra nem kötelező bejárni?:D