Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgyis pagás volt ,de sorry igaz ..

mentségemre szóljon én csak motorozni akartam
Jah igaz igaz :D:D csak most itt kényelmesebb volt
ÖHM ja!
Gyerekek mire való az Msn?!
...
Én is azt vettem fel :D:D de csak jövőhét szerdától megyek :D
ÁÁÁ akkor jó nem maradtam le sok midenről :D:D:D jaja az most szoltírozom mit hagyhatok ki :D:D:D kösziii
jaja c100ba volt, áhh olyanokat csináltunk hogy mappát hoztunk létre total commanderbe meg másoltunk meg ilyen alap szarságokat holnapod akkor derék lesz kitartás
Mázlista :D:D infó gyakorlatra én is majdnem bementem ma c100 ba lett volna?:D mert nekem reggel 8 ra van beírva az órarendbe de ütközik a vállalati gazdaságtannal így inkább arra mentem aztán utánna mondták ,hogy ott van gyakorlat utánna de olyan fáradt voltam képtelen voltam maradni majd jövőhét szerdán bemegyek :D Csináltatok valami lényegesset?:D Nekem holnap 11:20tól fél 8 ig óra :S:S
reggel volt egy matek gyakorlatom aztán utána úgy csináltam h bementem egy info gyakorlatra haverral és innentől mára már semmi
holnap meg lesz egy dupla fizikám reggel meg egy fémtanom délután 1-től, infora meg már nem fogok bemenni szal holnapi nap is laza
Neked sincs ma órád hogy így ráérsz vagy mi ?:D
van benne valami
Elvileg ?
xD hát aki nem egyetemista az igen :D
aha ((((((elvileg))))))
Te amúgy gépész vagy nem ?
te meg írgyáá má
vagy más esetleg motorozni? gondolom mindenk dolgozik
Akkor az én voltam épp kerestem ,hogy merre kell kimenni :D:D jólvan meg köszönhetsz is ha a túlbuzgó integetést nem venném észre véletlen :D hát ha nem integetek vissza akkor nem én voltam :D:D:D
asszem jöttél le a c épület felöli lépcsőn a 2. előadás előtt
na majd akkor legközelebb integetek mint állat aztán ha nagyon furán néznek akkor mégse te voltál az...
Igen mikor hol ?:D bennt voltam reggel 8:00-9:30 ig :D szóval meglehet :D
Hali
Asszem láttalak ma egyetemen, de nem tuti mert szörnyű az arc memóriám
Leadtad már a jogsid? Ha nem akkor mennyük már egyet ma én mostantól ráérek
Hmm ismerős
mi a francvan itt az emberekkel? hol van Pumukli, Gyurika meg még ki is netezik a nagy meló közbe?
Pápai topik 2